Renophase

Leiame koos lahenduse Teid kimbutavatele probleemidele.
Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Ravitehnoloogia, mis eristub!

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbi viidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on olulised patendid.

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Vaata teenuseid meie kliinikus
Renophase Renophase
80% ravitulemustest edukad
H+ Sisaldavad imendumist abistavaid vesinikioone
33 aastat innovatsiooni
Original Image Pärast
Modified Image Enne
Original Image Pärast
Modified Image Enne
Original Image Pärast
Modified Image Enne

Ajalugu

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja.

Laboratoires Renophase on iseseisev ja sõltumatu, ta ühendab endas kogu tootmisprotsessi alates uurimisest ja arendamisest kuni turundamiseni välja. Tänaseks on sari kohal rohkem kui 20-s riigis 5-l kontinendil ja lisaks Prantsusmaal asuvale tootmisele on lisatehas ka Kanadas.

Laboratoires Renophase Paris loodi 1983. aastal Pariisis dr Michèle Eymard du Vernet’ poolt, kes läbis üle 30.

aasta tagasi ränga autoavarii, mille tagajärjel sai ta tugevaid näonaha kahjustusi. See andis tõuke tol ajal farmatseudi ametit pidavale dr Eymardile läheneda naha taastamisele teaduslikult ja uuenduslikult ning koos biokeemikutest abilistega hakati oma laboris välja töötama aktiivaineid, mis hakkasid doktori nahal taastavaid tulemusi andma.

Üle 10 aasta tehti pingelist tööd, ilma et oleks loodud terviklikku brändi ja toodangut turustama asutud.

Alles 1999. aastal oli välja töötatud nii mitmeid patenteeritud aktiivaineid ja ravikomplekte, et loodi täielik sarja kontseptsioon ja hakati seda avalikult tutvustama.

Renophase Paris asutaja dr Michèle Eymard du Vernet soovis, et tema loodud brändi tooted annaksid patsientidele maksimum tulemuse ja kuna naha elastsus sõltub suuresti veest, siis nõudis dr Eymard, et toodetes kasutav vesi oleks kvaliteetne ja puhas.

2009. aastal laieneti Kanadasse Quebeci, alustati koostööd partneritega Eska® ja alustati suure projektiga Renophase Laboratory Inc®, kus kasutatakse toodetes ainult 100% Eska looduslikku allikavett. Kanada looduslik allikavesi Eska® on üks puhtamaid maailmas.

Vee mineraalainete sisaldus on looduslikult madal, pH on täiuslik – 7,8. Lisades täiuslikku vett Renophase toodetele, andis see erilise pehmuse nahale ja siidise tekstuuri.

Laboratoires Renophase on esteetilise dermatoloogia kosmeetika. 30. aasta jooksul on firma omaenda laboris läbiviidud teaduslike uuringutega välja töötanud uuenduslikel tehnoloogiatel põhinevaid ravimpreparaate ning tulemuseks on mitmed olulised patendid.

Laboratoires Renophase Paris tegevuse ja toodete kõrgetasemelise kvaliteedi kinnituseks on ka firmale omistatud kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadid ISO 9001: 2008 ja ISO 13485: 2003

Renophase Paris nägemus on farmaatsia, selle eesmärk on dermatoloogia ja oma olemuselt on see raviv. Seetõttu hinnatakse sarja kõrgelt üle maailma ja selle tooteid on rakendatud nii meditsiini, esteetilise dermatoloogia, kosmeetilise kirurgia kui ka ravikosmeetika teenistusse.

Tööd tehakse firmas nii, et püütakse olla ajast ees ja oma ala suunanäitajad.

Selle tõestuseks on, et Itaalias Milanos toimuval Congresso Internazionale di Medicina Estetica’l pälvis Laboratoires Renopase Paris auhinna kui viimase viie aasta kõige innovatiivsem bränd.

Tehnoloogia

Laboratoires Renophase Paris – unikaalne ravitehnoloogia, mis eristub.

Üle 30 aasta edukaid tulemusi esteetilise dermatoloogia kosmeetikas.

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Renophase
Renophase

Renophase Paris on kõige ohutum ja samas kõige tõhusam tehnoloogia naharavis, see tähendab uue põlvkonna ravimeid, mille eesmärk on rakkudes toimuvaid protsesse stimuleerida, tasakaalustada hormoontasakaalu ja taastada naha kudesid, pakkudes samal ajal naha vastupanujõu tugevdamist kaheetapilises ravis, sest üldjuhul on kõik nahaprobleemid tingitud vähemalt ühest kolmest tegurist – vabad radikaalid (keskkonna negatiivsed mõjud, päike, saastatus, kiirgus jne.), hormoontaseme muutused ja naha mikrotsirkulatsiooni puudujäägid. Laboratoires Renophase Paris oma patenteeritud aktiivained välja töötanud just eelnimetatud probleemide algtekitajaid silmas pidades, seega on Laboratories Renophase poolt välja töötatud ja veenvalt rakendatud meetodeid, mis võimaldavad kosmetoloogidel tulemuslikult tegeleda füsioloogilise vananemise ja fotovananemisega, ravida aknet, hüperpigmentatsiooni, postakne nähte, tselluliiti ja venitusarme.

Laboratoires Renophase Paris pakub välja ravi, kus peamised aktiivained, millega probleeme mõjutatakse, on 70%-line glükoolhape, genisteiin, hüaluroonhappe lähteaine, polüpeptiidid, salitsüülhape ja aminohape.

Meie patenteeritud ained

Precursor of Hyaluronic Acid
Precursor of Hyaluronic Acid
Hüaluroonhappe lähteainega saame anda nahale tagasi lapseliku naha volüümi ja elastuse.
Genisteiin
Genisteiin
Tõstab naha basaalkihi ja fibroblastide rakkude aktiivsust, suurendab kollageeni ja glükoosaminoglükaanide taset, suurendab naha kohalikku immuunsust ning vähendab niiskusvaegust.
Antioxidant complex of Glycolic Acide
Antioxidant complex of Glycolic Acide
Glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks.
Diosgeniin
Diosgeniin
See on tugev antioksüdant, rikastab rakke hapnikuga ning mõjutab seeläbi melaniini biosünteesi.
CROSS LINKED HYDROGEL RENOPHASE
CROSS LINKED HYDROGEL RENOPHASE
2004 a töötati välja tehnoloogia, mis tagaks aktiivainetele veelgi sügavama imendumise ja liikumise ühesuunaliselt kuni dermiseni välja.

Ülesehituselt on sellele maatriksile iseloomulik kiududest võrk, mis on moodustatud üksteise külge ühendatud fibrillidest, mis on ühendatud teiste ühendusfibrillidega.

Selline ehitus moodustab võrkstruktuuriga tekstuuri, millel on väga suur vee imavusvõime. See süsteem koosneb looduslikest polümeeridest, mis moodustavad iooniliste sidemetega polükompleksi ja mida võib pidada ka osaliselt sarnaseks raku stabiilsele mikrosüsteemile.

Toena tagab hüdrogeel toimeainete stabiliseerimise, mida kasutatakse seoses intramolekulaarseid muudatusi kaasava nähtusega ning mis tagab nende kaitsmise oksüdeerumise eest läbi kitosaani maatriksi poolt moodustatud positiivsete laengute näol.

Tagab toimeainete peaaegu täieliku imendumise epidermaalse barjääri, vastupanu pöörduva vähendamise ning selle tugeva kinnitumise bioadhesiooni abil naha struktuuri külge läbi COO– karboksüülioonide ja H+ amiinioonide olemasolu tõttu.

Tagab toimeainete kontrollitud jaotuse, et mõjuga kaasneks nende peaaegu täielik pikaajaline vabanemine. Toimeainete sihipärane ja järkjärguline vabanemine tagab raku tasandile suunatud toime.

Soovid olla edasimüüja?

Oleme Laboratoires Renophase Paris ametlik esindaja ja maaletooja Eestis. Kirjutage meile oma ettevõttest ja arutame Renophase'i toodete valikusse võtmist Teie salongis.