UUS! SleepTone – üleöö intensiivhooldus kehale

69.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

SleepTone on masseeriva otsikuga üleöö mõjuv intensiivhooldus, mis enda olemuselt on siidise tekstuuriga kehapalsam. Tänu kronokosmeetilistele toimeainetele suurendab aktiivainete imendumist just öösel kella 23 ja 4 vahelisel ajal. Taastab naha tugevuse, ennetab lõtvumist ja suurendab naha toonust probleemsetes piirkondades nagu kõht, reie siseküljed, käsivarred, tuharad ja dekoltee. Iga järgmisel hommikul on nahk rohkem pinguldunud ja toonuses ning elastsus paranenud, sobib ka tundlikule nahale.

NightShape  – mereplanktonist tehnoloogiliselt ekstraheeritud looduslik polüsahhariid, mis stimuleerib lipiidide vähenemist öösel. Suurendab kudede toonust kaitstes kollageenikiudude ja takistades uute tselluliidusõlmede teket.

Apelsini ekstrakt – lõõgastava toimega neurokosmeetiline aktiivaine, mis sobib oma toimelt just ööseks. Takistab kortsude ja venitusarmide teket, aitab ennetada tselluliidi teket ja naha lõtvumist ja toimib emotsionaalseid isusid pärssivalt.

Oligipeptiidid 6 – hekspeptiid, mis tugevdab rakkude füsioloogilist paranemist ja uuenemist, aidates säilitada DNA terviklikkuse ja raku pikaealisust.

 

Kogus: 175ml

Kasutamine

Kanna õhtuti kehale

Soovitatavad tooted

Poodi