Bioremodelleering

Tegemist on uuendusliku noorendamise viisiga, mis suunatud lõtvunud näonaha tugevdamiseks ning nn alla vajunud näo ja kaela tõstmiseks – nagu nimigi ütleb, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”.

Süstemeetodil viikase kliendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsiooni puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga.

Tegemist on Šveitsist pärist uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.

Protseduur on vähetraumeeriv ja enamasti valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Preparaat on valmistatud hüaluroonhappest ning süstitakse viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Protseduur kestab ca 20 minutit ning juba 30 minuti möödudes on süstimisjäljed kadunud, aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub 24–48 tundi.

Tulemused  on silmapilksed ning prolongeeruv. Klient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 2-4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.

Tulemuse kestvus 8-10 kuud.

 

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon on uus naha noorendamise meetod hüaluroonhappe abil, mis tõstab väga efektiivselt naha niiskustaset ning aitab taastada eluliselt vajalikke omadusi naha nooruslikkuse säilitamiseks.

Vananedes muutub meie nahk kuivemaks, sest ta kaotab naturaalset hüaluroonhapet, mida meie nahk endas sisaldab. Selle tulemusena hakkab nahk kaotama oma elastsust ja siledust ning lõtvub. Hüaluroonhape on naturaalne polüsahhariid, mis peitub meie nahas ning mille üks peamisi omadusi on säilitada vett. Selle käsnataoline efekt on oluline, sest see hoiab nahka niisutatuna. Vananemisel vajab organism naha elastsuse ja sileduse hoidmiseks täiendavalt hüaluroonhapet ning seda sisaldav preparaat viiaksegi pisikeste süstitorgetega naha sisemusse.

Hüaluroonhappe biorevitalisatsiooni protseduur:

 • niisutab nahka sügavuti;
 • muudab näonaha värskemaks ja säravamaks;
 • pinguldab näonahka;
 • tasandab pindmisi kortsukesi;
 • teostab profülaktilist naha vananemisvastast ravi;
 • parandab naha elastsust.

Kellele ja mille puhul soovitame protseduuri:

 • vananeva naha puhul: pisikesed pindmised kortsukesed, mis on tekkinud naha kuivusest, miimilised kortsud, väsinud nahk;
 • enne ja pärast naha lihvimist või koorimist;
 • inimestele, kes liiavaldavad päevitamisega;
 • suitsetajatele;
 • naistele, kes lõpetasid lapse rinnaga toitmise;
 • lõtvunud naha korral;
 • nahale, millel puudub sära ja värskus.

Peale protseduuri:

 • jäävad nahale väiksed paapulid, mis kaovad 2-3 päeva jooksul;
 • süstikohas võivad tekkida väikesed verevalumid, mis kaovad 2-3 päeva pärast;

Peale hüaluroonhappe biorevitalisatsiooni protseduuri EI TOHI samal päeval minna sauna, solaariumi, päikest võtma, sportima.

Ravikuur soovitatakse protseduuride arv:

 • ravikuur koosneb 1- 4 protseduurist;
 • ravikuuride arv 1-2 korda aastas;
 • protseduuride sagedus: I ja II protseduur 2-3 nädalat, III ja IV 4-5 nädalat.

Botuliintoksiini süstid

Botuliintoksiini süstid on maailmas kõige enam teostatav esteetilise kirurgia protseduur.

Tegemist on puhastatud loodusliku valguga. Väikestes kogustes kasutatuna lõdvestab ta üliaktiivseid lihaseid, mis põhjustavad kortsude tekkimist. Põhiliseks botuliintoksiini kasutamise näidustuseks esteetilises meditsiinis on näo ülemine kolmandik – püstkortsud kulmude vahel, horisontaalkortsud laubal, kanavarbad silmanurkades. Botuliintoksiin toimib täpselt selles lihases, kuhu seda on süstitud. Praegu kasutatakse preparaate, mis korrektse doosiga õigesse kohta süstituna pärsivad lihast ja tasandavad kortsu. Kõrge professionaalsusega arst suudab teha seda protseduuri nii täpselt, et Te ei kaota oma näo ilmekust, küll aga paraneb oluliselt näo nooruslikkus. Üha enam kasutatakse botuliintoksiini süste lisaks anti-aging probleemidele ka peavalude (migreeni) ja liighigistamise vastu.

Botuliintoksiini süstide ohutus on tingitud veel sellest, et iluravis kasutatakse selle aine äärmiselt madalat kontsentratsiooni. Seepärast suudab see organismis mõjutada vaid neid lihaseid, millesse seda süstiti.

Botuliintoksiini võib kasutada koos teiste protseduuridega (täitesüstid, fotonoorendus, keemiline koorimine). Kõige sobivam aeg botuliinitoksiini protseduuridega alustamiseks on 30-ndates eluaastates, mil näolihased on heas toonuses. Protseduur on kiire (vältab ca 20 min.) ja süstid on peaaegu valutud. Tulemust näeb 2-7 päeva pärast ning toime püsib 4-6 kuud.

Protseduuri järgselt:

 • võib esineda lühiajaline peavalu, süstekohas võib esineda turse, punetus või väikesed verevalumid, mis kaovad paari päeva jooksul;
 • võib esineda lähedal asuvate lihaste lühiajalist lõtvust, mis möödub mõne päeva jooksul.

Ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele. Enne protseduuri konsulteerige põhjalikult oma või meie meditsiinispetsialistiga.

Botuliintoksiin on saanud müügiloa Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides, sh ka Eestis.

Täitesüstid

Paljud meist sooviksid saavutada siledama ja noorusliku naha, kuid plastiline kirurgia võib tunduda liiga hirmutav ja kulukas. Meil on sellele lahendus – täitesüstid!

Kortsude ja volüümi kaotamine võib kahjustada enesekindlust. Need muutused võivad mõjutada meie välimust ja enesetunnet, viies meid otsima lahendusi, mis oleksid tõhusad, kiired ja ohutud.

Meie lahendus sellele probleemile on täitesüstid. Need süstid on teinud võimalikuks noorusliku välimuse saavutamise ilma operatsioonilauale minekuta. Täitesüstidega on võimalik korrigeerida oma näojooni, täita kortse ja anda huultele kaunis volüüm. Parim osa on see, et täitesüstide protseduur on kiire, ohutu ja tulemused kauakestvad.

Täitesüstid – Mis need on?

Täitesüstid on tõhusad ja kauakestvad alternatiivid plastilisele kirurgiale. Need sisaldavad hüaluroonhappe preparaati, mis on kristallselge geel, mis annab väga ühtlase ja loomuliku tulemuse. Hüaluroonhape on polüsahhariid, mis sisaldab glükuroonhapet ja n-atsetüülglükoosamiini ning on ka organismis loomulikult esinev aine.

Hüaluroonhape vastutab naha niiskuse säilitamise ja näojoonte elastsuse eest. See tähendab, et täitesüstidega mitte ainult ei korrigeerita näojooni ja täideta kortse, vaid saavutatakse ka nooruslik ja särav nahk.

Mis piirkondi saab ilusüstidega korrigeerida?

Ilusüstid on mitmekülgsed ja sobivad erinevate piirkondade korrigeerimiseks. Mõned peamised piirkonnad, kus neid kasutatakse, on:

 • Huuled: Huulte täitesüstid on suurepärane viis lisada huultele volüümi ja anda neile kaunis kontuur.
 • Silmaalused: Silmaaluste täitesüstid võivad vähendada tumedaid ringe ja kottis silmi, andes Teile nooruslikuma välimuse.
 • Näojooned: Ilusüstidega saab korrigeerida näojooni ja täita kortsud, muutes naha siledamaks ja nooruslikumaks.
 • Muud piirkonnad: Ilusüstidega võivad samuti aidata kaasa lõualuu kontuuri parandamisele ja nina profiili silumisele.

Huulte täitesüstid – volüümi ja kontuuri saladus

Huuled on näo kõige delikaatsem osa. Kui soovite anda oma huultele rohkem volüümi või kaunimat kontuuri, siis on huulte täitesüstid teile ideaalne valik. Need süstid kasutavad hüaluroonhapet, et muuta huuled täidlasemaks ja kaunimaks, tuues esile Teie loomuliku ilu.

Kui kaua täitesüstide tulemused kestavad?

Üks peamisi eeliseid täitesüstide puhul on see, et tulemused kestavad kaua. Tulemused püsivad sõltuvalt süstitavast piirkonnast 9-18 kuud. See tähendab, et saate nautida oma nooruslikku välimust pikka aega ilma pideva hoolduseta.

Kellele see protseduur sobiks?

Täitesüstid sobivad enamikule inimestele, kes soovivad nooruslikumat välimust. Ideaalne aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja näojoonte muutuste märkamisel. Kui soovite vältida plastilist kirurgiat, on täitesüstid Teile ideaalne valik.

Vastunäidustused – oluline teave enne protseduuri

Kuigi täitesüstid on ohutud ja tõhusad, on mõned vastunäidustused, mida tuleb arvesse võtta:

 • Ohatis: Ärge tehke täitesüste, kui teil on ohatis. See võib protseduuri mõjutada.
 • Vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired: Kui teil on selliseid terviseprobleeme, pidage enne protseduuri nõu arstiga.
 • Suhkruhaigus ja autoimmuunhaigused: Need seisundid võivad mõjutada protseduuri tulemusi, seega on oluline rääkida arstiga.
 • Nahapõletikud: Ärge tehke täitesüste, kui teil on aktiivsed nahapõletikud. See võib suurendada riski ebameeldivate kõrvaltoimete tekkeks.
 • Hea- ja halvaloomulised kasvajad: Kui teil on hea- või halvaloomulised kasvajad süstitavas piirkonnas, on targem täitesüste vältida.
 • Verehaigused: Verehaigused võivad mõjutada vere hüübimist ja tervist, mistõttu soovitame konsulteerida enne protseduuri kogenud arstiga.
 • Rasedus ja imetamise periood: Raseduse ja imetamise ajal ei soovitata täitesüste teha. Turvalisus on alati esikohal.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne täitesüstide protseduuri on oluline konsulteerida kogenud arstiga, kes saab hinnata teie tervist ja sobivust protseduurile. Arst selgitab teile protseduuri kulgu, võimalikke riske ja oodatavaid tulemusi.

Oluline on ka teavitada arsti oma terviseprobleemidest ja hetkel tarvitatavatest ravimitest, et tagada protseduuri ohutus ja efektiivsus.

Mida peab teadma pärast protseduuri?

Pärast täitesüstide protseduuri on oluline järgida arsti antud juhiseid. Kuigi taastumine on tavaliselt kiire ja lihtne, võivad esineda järgmised ajutised sümptomid:

 • Kerge punetus: Süstekohal võib esineda kerget punetust, mis kaob mõne päeva jooksul.
 • Valulikkus või raskustunne: Mõnikord võib süstekohas tekkida valulikkus või raskustunne. See on ajutine ja möödub kiiresti.
 • Verevalumid: Süstekohal võivad ilmneda väikesed verevalumid, kuid need kaovad samuti mõne päeva jooksul.

Meie täitesüstide spetsialistid annavab teile nõu, kuidas hoolitseda oma nahahoolduse eest pärast protseduuri ja kuidas vältida võimalikke kõrvaltoimeid. Pidage meeles, et need sümptomid on lühiajalised ja kaovad kiiresti.

Millised tüsistused võivad tekkida?

Täitesüstid on tavaliselt ohutud, kuid nagu igal meditsiinilisel protseduuril, võivad tekkida mõningad tüsistused. Mõned võimalikud tüsistused on:

 • Süstekoha ärritus: Mõnedel inimestel võib tekkida süstekohas ärritus, kuid see kaob tavaliselt mõne päeva jooksul.
 • Allergilised reaktsioonid: Kuigi allergilised reaktsioonid on harvad, on võimalik, et keha reageerib süstidele. Seetõttu on oluline konsulteerida arstiga oma tervise ajaloo kohta.
 • Liigne täitmine: Liigne täitmine võib anda ebaloomuliku välimuse. Seetõttu on oluline valida kogenud ja usaldusväärne arst.

Korduma kippuvad küsimused

 1. Kui valus on täitesüstide protseduur? Täitesüstide protseduur on tavaliselt valutu või põhjustab ainult vähest ebamugavust. Arst võib kasutada kohalikku tuimestust, et muuta protseduur veelgi mugavamaks.
 2. Kui kaua protseduur kestab? Täitesüstide protseduur võtab aega umbes 30 minutit, sõltuvalt süstitavast piirkonnast.
 3. Millal näen tulemusi? Tulemused on tavaliselt nähtavad kohe pärast protseduuri, kuid need võivad pisut muutuda esimeste päevade jooksul.
 4. Kui kaua peaksin vältima päikese käes viibimist pärast protseduuri? Pärast protseduuri tuleks vältida otsest päikesevalgust ja solaariume vähemalt üks nädal, et vältida pigmentatsiooni muutusi.
 5. Kas täitesüstid on ohutud? Jah, täitesüstid on ohutud, kui neid teeb kogenud arst ja järgitakse kõiki ettevaatusabinõusid.

Kui otsid viisi, kuidas säilitada või taastada oma nooruslikku välimust, siis on täitesüstid suurepärane valik. Need on tõhusad, kauakestvad ja ohutud alternatiivid plastilisele kirurgiale. Hüaluroonhape, mis moodustab täitesüstide aluse, on loomulik ja annab sulle sileda ning noorusliku välimuse.

New Look Clinic Tallinnas pakub tipptasemel täitesüstide teenuseid, et aidata teil saavutada soovitud tulemused. Oleme spetsialiseerunud erinevatele protseduuridele, sealhulgas huulte täitesüstidele, näo kontuurimisele ja paljule muule.

Ära lase aja möödumisel oma ilu kahjustada. Astu samm lähemale nooruslikuma ja enesekindlama välimuse poole, broneerides New Look Clinic’us täitesüstide protseduur. Võta meiega ühendust, et saada rohkem infot ja broneerida konsultatsioon meie ekspertidega. Me oleme siin, et aidata sul säilitada oma loomulikku ilu ja särada kogu maailmale.