Bioremodelleering

Tegemist on uuendusliku noorendamise viisiga, mis suunatud lõtvunud näonaha tugevdamiseks ning nn alla vajunud näo ja kaela tõstmiseks – nagu nimigi ütleb, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”.

Süstemeetodil viikase kliendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsiooni puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga.

Tegemist on Šveitsist pärist uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.

Protseduur on vähetraumeeriv ja enamasti valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Preparaat on valmistatud hüaluroonhappest ning süstitakse viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Protseduur kestab ca 20 minutit ning juba 30 minuti möödudes on süstimisjäljed kadunud, aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub 24–48 tundi.

Tulemused  on silmapilksed ning prolongeeruv. Klient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 2-4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.

Tulemuse kestvus 8-10 kuud.

 

Biorevitalisatsioon

Biorevitalisatsioon on uus naha noorendamise meetod hüaluroonhappe abil, mis tõstab väga efektiivselt naha niiskustaset ning aitab taastada eluliselt vajalikke omadusi naha nooruslikkuse säilitamiseks.

Vananedes muutub meie nahk kuivemaks, sest ta kaotab naturaalset hüaluroonhapet, mida meie nahk endas sisaldab. Selle tulemusena hakkab nahk kaotama oma elastsust ja siledust ning lõtvub. Hüaluroonhape on naturaalne polüsahhariid, mis peitub meie nahas ning mille üks peamisi omadusi on säilitada vett. Selle käsnataoline efekt on oluline, sest see hoiab nahka niisutatuna. Vananemisel vajab organism naha elastsuse ja sileduse hoidmiseks täiendavalt hüaluroonhapet ning seda sisaldav preparaat viiaksegi pisikeste süstitorgetega naha sisemusse.

Hüaluroonhappe biorevitalisatsiooni protseduur:

 • niisutab nahka sügavuti;
 • muudab näonaha värskemaks ja säravamaks;
 • pinguldab näonahka;
 • tasandab pindmisi kortsukesi;
 • teostab profülaktilist naha vananemisvastast ravi;
 • parandab naha elastsust.

Kellele ja mille puhul soovitame protseduuri:

 • vananeva naha puhul: pisikesed pindmised kortsukesed, mis on tekkinud naha kuivusest, miimilised kortsud, väsinud nahk;
 • enne ja pärast naha lihvimist või koorimist;
 • inimestele, kes liiavaldavad päevitamisega;
 • suitsetajatele;
 • naistele, kes lõpetasid lapse rinnaga toitmise;
 • lõtvunud naha korral;
 • nahale, millel puudub sära ja värskus.

Peale protseduuri:

 • jäävad nahale väiksed paapulid, mis kaovad 2-3 päeva jooksul;
 • süstikohas võivad tekkida väikesed verevalumid, mis kaovad 2-3 päeva pärast;

Peale hüaluroonhappe biorevitalisatsiooni protseduuri EI TOHI samal päeval minna sauna, solaariumi, päikest võtma, sportima.

Ravikuur soovitatakse protseduuride arv:

 • ravikuur koosneb 1- 4 protseduurist;
 • ravikuuride arv 1-2 korda aastas;
 • protseduuride sagedus: I ja II protseduur 2-3 nädalat, III ja IV 4-5 nädalat.

Botuliintoksiini süstid

Botuliintoksiini süstid on maailmas kõige enam teostatav esteetilise kirurgia protseduur.

Tegemist on puhastatud loodusliku valguga. Väikestes kogustes kasutatuna lõdvestab ta üliaktiivseid lihaseid, mis põhjustavad kortsude tekkimist. Põhiliseks botuliintoksiini kasutamise näidustuseks esteetilises meditsiinis on näo ülemine kolmandik – püstkortsud kulmude vahel, horisontaalkortsud laubal, kanavarbad silmanurkades. Botuliintoksiin toimib täpselt selles lihases, kuhu seda on süstitud. Praegu kasutatakse preparaate, mis korrektse doosiga õigesse kohta süstituna pärsivad lihast ja tasandavad kortsu. Kõrge professionaalsusega arst suudab teha seda protseduuri nii täpselt, et Te ei kaota oma näo ilmekust, küll aga paraneb oluliselt näo nooruslikkus. Üha enam kasutatakse botuliintoksiini süste lisaks anti-aging probleemidele ka peavalude (migreeni) ja liighigistamise vastu.

Botuliintoksiini süstide ohutus on tingitud veel sellest, et iluravis kasutatakse selle aine äärmiselt madalat kontsentratsiooni. Seepärast suudab see organismis mõjutada vaid neid lihaseid, millesse seda süstiti.

Botuliintoksiini võib kasutada koos teiste protseduuridega (täitesüstid, fotonoorendus, keemiline koorimine). Kõige sobivam aeg botuliinitoksiini protseduuridega alustamiseks on 30-ndates eluaastates, mil näolihased on heas toonuses. Protseduur on kiire (vältab ca 20 min.) ja süstid on peaaegu valutud. Tulemust näeb 2-7 päeva pärast ning toime püsib 4-6 kuud.

Protseduuri järgselt:

 • võib esineda lühiajaline peavalu, süstekohas võib esineda turse, punetus või väikesed verevalumid, mis kaovad paari päeva jooksul;
 • võib esineda lähedal asuvate lihaste lühiajalist lõtvust, mis möödub mõne päeva jooksul.

Ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele. Enne protseduuri konsulteerige põhjalikult oma või meie meditsiinispetsialistiga.

Botuliintoksiin on saanud müügiloa Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides, sh ka Eestis.

Täitesüstid

Täitesüstid on tõhusatoimelised ja kauakestvad alternatiivid plastilisele kirurgiale. Need sisaldavad hüaluroonhappe preparaati – see on kristallselge geel, mis annab väga tasase ja loomuliku tulemuse.

Keemiliselt on hüaluroonhape korduvate disahhariidide üksustest koosnev polüsahhariid, mis sisaldab glükuroonhapet ja n-atsetüülglükoosamiini. Hoolimata päritolust sisaldab hüaluroonhape ainult neid kahte sahhariidiühendit. Bioloogilist perspektiivi silmas pidades on hüaluroonhappe molekulide liikidevaheline ja liigisisene identne struktuur märkimisväärne fakt, mis tähendab tänu biosobivusele ideaalset ainet meditsiinivaldkonnas kasutamiseks.

Hüaluroonhape sisaldub kõigis elavates organismides, selle ülesandeks on siduda vett, anda nahale toonus ning hoida näojooned elastsed.

Täitesüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks. Täitesüstide tegemisel vanusepiirangut ei ole, sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja vagude tekkimisel.

Protseduur on kiire (vältab umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast 9-18 kuud. Protseduuri järgselt võib süstekohas olla kerge punetus, valulikkus või raskustunne, need nähud mööduvad paari ööpäeva jooksul. Võib esineda ka väikeseid verevalumeid, mis kaovad samuti paari päeva möödudes.

Vastunäidustused: ohatis, vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired, suhkruhaigus, autoimmuunhaigused, nahapõletikud, hea- ja halvaloomulised kasvajad, verehaigused, rasedus ja imetamise periood.