Rhea AcneWarrior – üksikute vistrikute kuivataja

59.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%
Uuenduslik emulsioon, mis on loodud aknele kalduva naha vistrike ja põletikuliste kollete lokaalseks raviks. Füsioloogiline alternatiiv AHA hapetele ExfoLux omab uuendavat, põletikku vähendavat ja pehmendavat toimet. Azamiidil on aselaiinhappega sarnaselt rasureguleerivad, anti-komedogeensed ja antibakteriaalsed omadused, mida toetavad glütsürritsiinhape, BioRetinol ja Vitamiin F. Õrnalt roheline mikropuuder täidab koheselt matistavat, punetust peitvat ja ühtlustavat efekti.
ExfoLux optimeerib epidermise uuenemist, on põletikulise reaktsiooni paikne modulaator, tugevdab naha välimust ja taastab barjääriefeki.
BioRetinol on looduslik retinooli alternatiiv, mis vähendab miimikajooni ja naha värvuse muutusi ning piirab aknet, kuna see mõjutab ensüümi, mis vastutab rasu tootmise eest ja omab tugevalt antibakteriaalseid omadusi. Samuti vähendab see oksüdatiivset stressi, mida peetakse üheks akne põhjuseks.
Kogus: 15ml

Koostisosad

ExfoLux kompleks, azamiid, glütsürritsiinhape, BioRetinol ja Vitamiin F

Kasutamine

Kanna hommikul vistrikule või põletikulisele alale päevakreemi alla. Õhtul kasuta kompressina kreemi peale. Soovitav kuuri pikkus 2-4 nädalat.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/01
Akne