Rhea RedRescue – punetuse rahustaja

49.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%
RedRescue on otsetõlkes kui “punase hädaabi” ehk tegemist on punetava ja ärritunud naha lokaalse erihooldusega, mis sobib eriti õrna, kipitava ja punetava naha leevenduseks ja raviks sh kuperoosa ja rosaatsea nahad. Toode toimib sügavuti just kapillaare tugevdavalt, soodustab koekahjustuste paranemist ning mikropõletike vähenemist ning taastab naha kaitsebarjääri. 
 

Kuidas see toimib?

Rahustavad ja ravivad toimeained mõjutavad lokaalset punetust ja märgatavaid kapillaare, samal ajal niisutades ja tugevdades naha barjääri. Leevendab sügelust ja kipitustunnet, taastades naha mugava oleku. Peidab punetust, muutes naha visuaalselt ühtlasemaks.

Lipo-Up kompleks koosneb hästi puhastatud ja töötlemata taimevahadest, vähendab nähtavalt histamiiniga seotud sümptomeid, nagu ärritus ja sügelus, pakkudes nahale vabastavat maksimaalset mugavustunnet ning on tugeva põletikuvastase toimega.  
 
Fütotseutiline Mecam kui Centella asiatica ekstrakt aitab taastada naha paranemisvõime ja taastada naha barjääri, mis on kõige esmane naha kaitse väliste tegurite eest. Lisaks soodustab naha koekahjustuste kiiret paranemist, näiteks peale laserravi. 
 
Escin tugevdab nahas kapillaare ja vähendab veresoonte seinte pooride läbilaskvust, millega toimub naha tugevnemine ja punetuse vähenemine. 
 
Õrnad ja pehmed mikropuudrid omavad kergelt rohekat varjundit, mis aitavad visuaalselt ühtlustada jumet, kuid tegemist ei ole peitekreemiga ning toode ei oma lisaks toonivaid pigmente.  
 
Läbi viidud 30-päevase kuuri jooksul: 
– 44% vähenes naha punetus
+41% paranes naha elastsus
+34% suurenes naha niiskus
 
RedRescue on lõhnaainete vaba.
Kogus: 30 ml.

Koostisosad

Escin, Centella asiatica ekstrakt, Lipo-Up kompleks, allantoiin, hüaluroonik, Murumuru või, Sheavõi, Argaaniaõli, Zanthalene, Symsitive.

Kasutamine

Kanna lokaalselt punetavatele ja ärritunud aladele.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

01/01
Kuperoosa, rosaatsea