Renophase Crème NewSkin Rich

Vanusega võitlev, sära andev ja siluv kreem. Tundlikule ja kuivale nahale.

91.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Et parandada vanuse märke kuival ja/või tundlikul nahal, on oluline õrnalt koorida, taastada naha kaitsebarjäär, tugevdada elastsed kiud, stimuleerida kollageeni tootmist ja suurendada niiskustaset. Laboratoires Renophase on välja töötanud naha tekstuuri taastava ja tihendava kreemi, mis samas silub ka nahka. Intensiivne kreem, mis taastab rakkude uuenemist kolm korda kiiremini, kui rakud ise uueneks. Kreem parandab naha vastuvõimet ja struktuuri, annab nahale tagasi elastsuse ja tugevuse, stimuleerib aktiivselt kollageeni toomist. Nahk on kui uus, olles pehme, pingul, särav ja niisutatud.

Sobib: Kortsud, elastsuse ja tiheduse kadu. Normaalsele, kuivale, tundlikule nahale.

Kogus: 50 ml

Koostisosad

Suhkruroohape, piimhape (rakkude uuenemine, naha sära, vabade radikaalide vastane), 100% ESKA allikavesi, kookosõli, jojoba õli (niisutus), ceresin (tugevdab naha kaitsevõimet), ammooniumhüdroksiid.

Kasutamine

Kasutada peale puhastusaine kasutamist näole õhtuti, peale seerumi.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

01/02
Kuperoosa, rosaatsea
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

02/02
Kortsud