Renophase Crème 10  (KLIENTIDE LEMMIK)

Naharakke uuendav, naha jumet ja struktuuri ühtlustav glükoolhappega kreem.

70.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Me peame koorima oma nahka, et hoida seda tervena, nõtke, hüdreeritud ja vältimaks selle muutumist tuhmiks. Naha pindmises kihis toimub paksenemine ja koos kahjulike vabade radikaalide tegevusega kiireneb vananemise märkide ilmingud. Et see protsess tagasi pöörata, on Laboratoires Renophase loonud igapäevaseks kasutamiseks õrnalt kooriva ja siluva antioksüdant kreemi, mis stimuleerib epidermise võimet uueneda, jättes naha ilusalt särav.

Kreem uuendab rakke, stimuleerib naha ainevahetust ja fibroplastide tööd tänu tootes sisalduvale 10%-lisele glükoolhappele. Glükoolhape vähendab tunduvalt rasu tekkimist nahal ning järk-järgult ahendab poore. Lisaks on kreemis aminohapped – lüsiin ja seriin, mis osalevad kollageeni ja naha kaitsemehhanismide moodustamisel ning annavad nahale siidisuse ja niisutatuse.

Sobib:  Kõikidele nahatüüpidele.

Kogus: 50 ml

Koostisosad

Glükoolhape 10%, 100% ESKA allikavesi, lüsiin, ceresin, ammooniumhüdroksiid, ksantani vaik, sidrunhape.

Kasutamine

Kasutada peale puhastusaine kasutamist hommikul ja/või õhtul.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/02
Akne
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

02/02
Kortsud