Renophase Sèrum H+ Regenerant

Hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi.

76.00 

hind sisaldab käibemaksu 20%

Nahk on õrn ökosüsteem, mis peab kohanduma nii väliskeskkonna (vabad radikaalid) ja sisekeskkonna (hormonaalsed) muutustega. Selle süsteemi toetamiseks on Laboratoires Renophase loonud võimsa antioksüdant seerumi, mis on võimeline aeglaselt vabastama nahka taaselustavat energiat, et luua volüümi sügaval sisimas, mis on noorema välimusega naha saladus.

Seerum sisaldab suures konsentratsioonis taimset hormooni soja-fütoöstrogen (genisteiin), mille tulemusel naharakud uuenevad ning naha elastsus ja toon paraneb. Eemaldab täielikult väsimuse ja stressi märgid.

Sobib:  Kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule, kuperoosa ja rosatsea nahale. Eriti soovitatav naistele menopausi ajal.

Kogus: 20ml   

Koostisosad

ESKA allikavesi, sojaoa seemne ekstrakt, müristiinhape, gensteiin (soja-fütoöstrogen), magneesium askorbüülstearaat fosfaat.

Kasutamine

Soovitatav kasutada kreemi alla (soovitavalt Renophase), eelistatult hommikul. Kanda üle kogu näo, silmalaugude, kaela ja dekoltee.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/03
Akne
  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

02/03
Kuperoosa, rosaatsea
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

03/03
Kortsud