Renophase SkinBiotic Fluid

Ärritunud naha rahustaja probiotikumide abil. Põletikuvastane niisutaja.

77.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Tundliku/ärritunud naha reaktsioonid on tugevalt esiletungivad, sest nahk ei suuda end piisavalt kaitsta. Selleks, et tugevdada loomulikku kaitsevõimet ja suurendab vastupanuvõimet välisele stressile, on Laboratoires Renophase loonud Skinbiotic kreemi. Siidise tekstuuriga kreem sisaldab väga konsentreeritud probiotikume, mis aitavad tugevasti vähendada ärritust/tundlikust nahal (ekseem, kuperoosa, rosaatsea), taastada õrna naha tasakaalu, tõstes selle loomulikku kaitsevõimet ja vastupidavust keskkonna tingimustele, andes mugava niisutatuse.

Niisutav põletikuvastane kreem on suurepärane abiline aknelise nahale hommikuks, rosaatsea nahale õhtuks.

Sobib:  Õrn, väga tundlik, ärritunud nahk. Kõikidele nahatüüpidele.

Kogus: 50 ml        

Koostisosad

Detsüüloletaat (niisutus), jojoba seemneõli (vigastuste paranemine), saialilleõli (põletikuvastane), piima valk (rahustab), hüaluroonhape eelkäija, oligopeptiidid, riisiklii õli.

Kasutamine

Kasutada peale puhastusaine kasutamist näole hommikul ja õhtul. Kuiva naha puhul kanna veel peale toitvat kreemi (Creme L). Kasutadades iga päev Skinbiotic kreem, väheneb järk-järgult naha tundlikkust ja ärritust, tõstes selle loomulikku kaitsevõimet.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

01/02
Kuperoosa, rosaatsea
  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

02/02
Akne