Renophase SUNBLOCK SPF 50

Tõhus veekindel päikesekaitsekreem SPF 50

85.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Uus kreem on toodetud ökoloogiliselt vastutustundlikult, et vähendada mõjusid keskkonnale sh korallidele, mis on hävimisohus just vette sattuvate keemiliste ühendite tõttu. Sunblock 50 on täiesti uue ajastu päikesekaitsekreem, milles on kombineeritud nii erinevad päikesekaitsefiltrid, kui ka looduslikud antioksüdandid, et pakkuda nahale maksimaalset kaitset päikesekiirte kahjulike mõjude eest ning takistada naha enneaegset vananemist.

Füüsikalise kaitsefiltrina on kasutatud uue toimeainet Hydroxyapatite, mille eestmärk on päikesekiirte hajutamine ja tagasi peegeldamine naha pinnalt. Toimeaine on ohutu ja täiesti naturaalne, seda leidub ühe kaltsiumi vormina isegi meie luudes ja hammastes. Vabade radikaalide toime eest kaitseb meremänni ekstrakt, mis on ainulaadselt tugev looduslik antioksüdant, sisaldades 40 aktiivset ühendit. Antioksüdandina on meremänni ekstrakt 50 korda aktiivsem kui E-vitamiin ja 20 korda aktiivsem kui C-vitamiin.

Selline uus kooslus suudab anda nahale vähemalt 50 faktorilise kaitse UVA kiirte eest, takistada vabade radikaalide poolt põhjustatud oksüdatiivse stressi eest ja muuta naha tekstuuri ühtlasemaks ja siledamaks. Ei jäta nahka valgeks.

Tuletame meelde, et päikesekaitse on määrava tähtsusega noorusliku naha säilitamisel, nahavähi ja kortsude vältimisel.
Soovitame kasutada päikesekaitsekreemi alla Seerum Source C Peptides ja Creme L, et tagada täiuslik näonaha kaitse.

Toode on sobilik ka lastele.

Kogus: 100ml

Koostisosad

Hydroxyapatite (UV-kiirte hajutamine ja peegeldamine naha pinnalt), Meremänni ekstrakt.

Kasutamine

Kanna kreemi rikkalikult näole, kaelale ja dekolteele. Soovitav kasutada toodet mitu korda päevas, eriti päevitades. Sobilik kasutada ka üle keha. Veekindel.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

 • Akne

  Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/04
Akne
 • Pigmentatsioon

  Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

02/04
Pigmentatsioon
 • Kuperoosa, rosaatsea

  Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

03/04
Kuperoosa, rosaatsea
 • Kortsud

  Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

04/04
Kortsud