Rhea YouthSun SPF 30 päikesekaitsekreem

Päikesekaitega noorendav kreem.

65.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Hübriidkreem on vananemisvastaste toimeainete kogum päikesekaitsekreemis. Tänu keemiliste ja füüsiliste filtritele kaitseb see nahka UVA-, UVB-, IR-kiirte eest, neutraliseerides UV-kiirte poolt põhjustatud kahjustusi ja fotovananemist.

Rohelise tee ja Tiare lille ekstarktid sisaldavad väga palju polüfenoole ja antioksüdante, mis aitavad nahal püsida noorena, neutraliseerides vabu radikaale. Hobukastani ekstarakt, mis omab detoks efekti, et puhastada naharakud ja seeläbi taastada naha toonud ja elastsus.

Soovitav on kreemi alla lisada niisutuse saamiseks kasutada Rhea HydroEm emulioon-kreemi või tilgutada niisutavaid B-dose tilgakesi YouthSun sisse.

 

Kogus: 50ml

Koostisosad

E vitamiin, C vitamiin, keemilise filtrina tomati ensüüm, Protan kompleks parema jume saavutamiseks, Luffa seemne õli naha niisutamiseks.

Kasutamine

Kanna puhatale nahale enne päikese kätte minekut, vajadusel värskenda.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/02
Kortsud
  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

02/02
Pigmentatsioon