Rhea SpotNinja erihooldus pigmendile

59.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Uuenduslik emulsioon, mis on loodud düskroomia ja hüperpigmentatsiooni lokaalseks raviks. Depigmenteeriv toime tuleneb lagritsajuure ekstrakti (Glabridiini) kombineeritud toimest, mis inhibeerib melaniini sünteesi eest vastutavat türosinaasi ensüümi. LightSystem kui C-vitamiini süvakihtidesse transportija koos Oligopeptide 34 annavad nahale heledust ja sära, et muuta jume taas ühtlasemaks. Naha immuunsust tõstev ja fibroblaste stimuleeriv niatsiinamiid aitab elustada jumet ning tänu peenetele valgustpeegeldavatele puudriosakestele tekib nahale kohene kirgastav efekt.

Tulemus ilmneb koheselt, kus pealekandmise järgselt on plekid ja laigud vähem nähtavad ja jume ühtlasem. Peale 4-6 nädalast kasutamist on muutunud plekid silmanähtavalt heledamaks ja kogu nahatoon heledamaks.

 

Kogus: 15ml

 

Koostisosad

Glabridiin, LightSystem, C-vitamiin, Oligopeptide 34

Kasutamine

Kanna hommikul tumedatele plekidele ja seejärel kasuta päevakreemi. Õhtul kanna SpotNinja veidi paksemalt kreemi peale. Soovitav kuuri pikkus 4-6 nädalat.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

01/01
Pigmentatsioon