Renophase Crème Retinol a.g. (2018 PARIM KREEM, NAHASPETSIALISTIDE VALIK NR. 1)

Kollageeni tootmist suurendav, ebaühtlusi siluv, pigmendilaike helendav, vananemise protsesse pidurdav ja põletikuvastane kreem.

 

91.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Kortsud tekivad umbes 40. aastaselt, mis aga ajaga tulevad veel enam esile. Korts tekib, sest nahastruktuur hakkab kaotama tihedust. Et taastada naha tugevus ja tihedus on Renophase välja töötanud valemi, mis on rikastatud kortsude vastase aktiivse retinooliga, kombineeritud nahka vormivate pentapeptiididega. See uuendamise ja kortsudevastane öökreem silub ja tasandab nahka, taastab rakustruktuuri ja üldise sära. Kreem niisutab, stimuleerib aktiivselt uute naharakkude teket, tugevdab veresoonte seinu, vähendab pigmentatsiooni ning omab antioksüdantset ja põletikuvastast toimet.

Sobib:  Kortsud, ebaühtlane tekstuur ja jume, akne. Kõikidele nahatüüpidele v.a. eriti tundlik.

Kogus: 50 ml         

Koostisosad

Retiniilpalmitaat (rakkude uuendamine), glükoolhape 7%, 100% ESKA allikavesi, oleiinhape, matriksiil (stimuleerub kollageeni sünteesi), tseresiin, lüsiin (võie), isomeeritud sahhariidid, ksantanivaik.

Kasutamine

Kasutada peale puhastusaine kasutamist näole, kaelale, dekolteele õhtuti, peale seerumi.

Kohustlik kuur 1-2 kuud.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/03
Kortsud
  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

02/03
Akne
  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

03/03
Pigmentatsioon