Renophase NECK Smoothing Creme

Nahka uuendav suhkruroohappega kaelahooldus.

70.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Nahka uuendav ja kaela platüsmat raviv kreemkoorija. Kreem sisaldab clukonolaktooni, mis on loodulik vett siduv ja õrna koorimis efekti omav toimeaine. Taastab rakkude loomuliku uuenemise tsükli, andes nahale imelise niisutatuse.  Lisaks õrnale happele, on kreemis KLOTHO  ehk rakkude pikaealisuse valk, mis on võimas antioksüdant  ja kaitseb sel moel rakke, reguleerides vananemisprotsesse ja edendades kogu keha paremat tervist. Rakkude ainevahetust hoiab tasakaalus puhas soja genisteiini ekstrakt ehk taimne östrogeen.

Kasutamiseks 2-3 x õhtuti või maskina.

Koostisosad

Klotho, cluconolaktoon, genisteiin.

Kasutamine

Kasutada puhtal nahal nädalas 2-3 korda õhtuti. Esmastel kasutamise kordadel võib esineda nahal kipituse tunnet, seega võib esialgu kasutada toodet kui maskina kuni nahk on tööle läinud ja  suudab toote toimimisega hakkama saada üleöö.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/02
Kortsud
  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

02/02
Pigmentatsioon