Renophase Crème 20

Glükoolhappega sära booster ja antioksüdantne õrnalt kooriv kreem. Pigmendilaike helendav, ebaühtlast nahka siluv, vananemise protsesse pidurdav kreem.

75.00 

hind sisaldab käibemaksu 20%

Toote kirjeldus

Aastate jooksul nahk pakseneb ja kuiveneb, nahatoon muutub ebatasaseks ja sära kaob. Naha pindmises kihis toimuv ebanormaalne paksenemine kombineeritud kahjulike vabade radikaalide tegevusega kiirendab vananemise märkide ilminguid. Nendele protsessidele vastu võideldes, on Laboratoires Renophase loonud antioksüdant kreemi, mis parandab naha võimet end ise uueneda. Kõrge kontsentratsiooniga glükoolhappega ravi noorendab naha välimust, andes nahale tagasi nähtava ja püsiva sära.

Kreem uuendab intensiivselt rakke, stimuleerib naha ainevahetust ja fibroplastide tööd tänu tootes sisalduvale 20%-lisele glükoolhappele. Glükoolhape vähendab tunduvalt rasu tekkimist nahal ning järk-järgult ahendab poore, andes nahale ühtlase tooni ja struktuuri. Kreem, mis uuendab ja silendab nahka, taastab sära, ühtlustab naha tooni ning vähendab kortsude teket.

Seda imelist kreemi peljatakse tema tugevase tõttu, kuid kes avastavad selle kreemi saladused, siis jäävad seda öökreemina jäägitult armastama. Kuid hoiatus! Kreemi lõppedes tuleb teha paus ja kasutada mõnd teist kreemi 2-3 kuud.

Sobib:  Paks, tuim nahk, kortsud. Väga hästi sobib päikesest kahjustatud nahale.

Kogus: 50 ml

 

Glükoolhape 20%, 100% ESKA allikavesi, lüsiin, sidrunhape.

Kasutada peale puhastusaine kasutamist õhtul.