Renophase Renewpeel Masque  

Nahka uuendav ja sära andev glükoolhappega mask.

80.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Dermatoloogiliste piilingute ekpertidena on Laboratoires Renophase Paris täiendanud oma tehnoloogiat, et luua näokuju taastav, kooriv, sära andev mask. Täiusliku tulemusega, kiiresti toimiv mask taaselustab ja pinguldab tuhmi, väsinud nahka. Kiirendab rakkude metabolismi ja mikrotsirkulatsiooni. Lisaks tasandab laigulist ning ebaühtlast nahka, annab lisa sära ja uuendab puhastatud naha tekstuuri.

See on toode, mis võiks kõigil kodus olla ning mida kasutada 1-2 korda nädalas tagamaks paremat nahakvaliteeti. Vastvalt nahatüübile ja nahamurele hoida maski 5-30 minutit.

Sobib:  Tuhm jume, ebaühtlane jume ja tekstuur, vähene sära. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kogus: 50 ml   

Koostisosad

Hüaluroonhape, glükoolhape 15%, urea, soja fütoestrogeenid, genisteiin, piimhape, sidrunhape.

Kasutamine

Kanda kuivale nahale, vältides silmade piirkonda. Lastakse toimida 15 minutit, seejärel loputa veega. Kasutada üks või kaks korda nädalas.

Lisaks näonahale sobib suurepäraselt seljal oleva akne leevendamiseks.  Kasuta 1 kord nädalas.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/03
Akne
  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

02/03
Pigmentatsioon
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

03/03
Kortsud