Renophase Crème Hydra+

Suhkruroohappega naha tekstuuri ühtlustav ja sügav niisutav kreem tundliku nahale.

77.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Tundliku nahka mõjutab ka kehv või ebapiisav koorimine, mis muudab naha tuhmiks, kuivaks ja õhukeseks. Antioksüdantne, kooriv ja niisutav, UUE NAHA kreem Hydra + toimib samaaegselt naha tekstuurile ja niiskustasakaalule, et taastada nooruslik naha sära. 

Antioksüdantne, väga õrnalt kooriv ja niisutav kreem on esimene samm oma naha igapäevaseks hoolduseks. Rutiinselt hommikuti on toode mõeldud kasutamiseks eelkõige tundliku ja nõrgenenud nahakoega nahale. Multi-Aktiivne kreem parandada naha tekstuuri ja annab noorusliku välimuse ja särava tooni. See taastab uuesti nahas vajaliku niiskustaseme. Päev päeva järel muutub nahk pehmememaks, volüümsemaks, siledamaks ja säravamaks.

Sobib:  Hüdratsiooni, sära ja vitaalsuse puudumine. Sobib kõikidele ja eriti sobilik tundlikule nahale.

Kogus: 50 ml

Koostisosad

100% ESKA allikavesi, roosuhkuru hape, piimhape, lüsiin, serin, ceresin ammooniumhüdroksiid, ksantani vaik.

Kasutamine

Kasutada peale puhastusaine kasutamist hommikul ja/või õhtul.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

01/02
Kuperoosa, rosaatsea
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

02/02
Kortsud