Renophase Crème H+ comblement  

Hormoonaalsetest muutustest tingitud probleemide ravi.

89.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Hormonaalsed muutused toovad kaasa bioloogilisi muudatusi. Nahk kaotab oma volüümi ja sära, jääb aina õhemaks ning kuivemaks. Jooned süvenevad ja nahk tuhmub. Nende probleemide lahendamiseks on Laboratoires Renophase töötanud välja ravi, mis aktiveerib energia ja elujõu naha kudedesse. Teie nahk saab uue alguse.

Kreem sisaldab soja fütoöstogeeni, mis tugevdab nahaaluskudet ja veresoonte seinu ning elustab naharakkude tegevust, mistõttu nahk muutub nooremaks ja säravamaks.

Sobib:  Intensiivne nahahooldus sobib kõikidele nahatüüpidele (eriti kuperoosa, vananev nahk, hormoonidest sõltuv).

Kogus: 50 ml

                

Koostisosad

ESKA allikavesi, propylene glycol, glycine soja (sojauba), ceresin, germ extract (idu).

Kasutamine

Kanda hommikuti puhtale ja kuivale nahale.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Akne

    Probleemse naha peamised põhjused on liigne rasueritus, rasunäärmete sarvestumise häired, aeglane naha mikrovereringe, hormonaalsed nihked ja bakterid.

01/03
Akne
  • Kuperoosa, rosaatsea

    Kuperoosa ja rosatsea on ülitundliku naha haigused, millele on iseloomulik punetus, kuivus ja tundlikus, lisaks eelnevatele sümptomitele on tunda nahal kipitus- ja põletustunnet.

02/03
Kuperoosa, rosaatsea
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

03/03
Kortsud