UUS! Rhea ReviSun Cream

Selle suve nahakreem!

79.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Kergesti imenduv, rikkalik ja toitev suurepärane suvine emulsioon-kreem tugevalt antioksüdantsete ja taastava toimega nii enne kui pärast päikese käes viibimist, et kaitsta nii UV-kahjustuste kui fotovananemise eest. Vananemisvastased, kaitsvad ja niisutavad toimeained Age Integrity System, oligopeptiid 3 ja RadicalShield vähendavad tundlikuks muutumist ja aitab nahal taastuda päikesest. Enne päikese käes viibimist tugevdab loomulikku kaitsevõimet ja pärast päikest taastab naha mugavustunde, rahustab ja sügavniisutab.

Age Integrity System on mitme sihtmärgiga vananemisvastane aine, mis peatab vananemise ja pöörab tagasi fotokahjustatud naha peamised nähud. Hoiab ära DNA kahjustused ja kasvatab naha võimet säilitada rakuvälise maatriksi terviklikkust optimaalse tervise ja välimuse tagamiseks.

ProRegen on funktsionaalne kompleks, millel on olulised ärritusvastased omadused tänu võimsale kahekordsele loodusliku ensüümi ja sojapeptiidide sünergilisele segule. Kaitseb nahka agressiivsete ainete nagu osoon (O3), UV-kiirguse ja oksüdatiivse stressi eest.

 

Kogus: 50ml

Koostisosad

Chronocomplex, RadicalShield, ProRegen, nisuiduõli, pantenool, Murumuru, Age Integrrity system, Oligopeptide 3

Kasutamine

Kanda kreemi hommikul ja/või õhtul puhastatud näole ja kaelale, vältida silmaümbrust. Vajadusel kombineerida sobiva B-Dosega. Ei sisalda päikesekaitsefaktorit. Enne päikese käes viibimist kanda esmalt ReviSun ja seejärel SunProtect toode. Peale päikese käes viibimist kasutada naha taastamiseks ja mugavustunde loomiseks.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

01/02
Pigmentatsioon
  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

02/02
Kortsud