Rhea TanBoost

Kiirendab jume saavutamist!

48.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Nüüd ei ole vaja kauem oodata kuldset jume.

Kiiresti imenduv läbikumava tekstuuriga mitte kleepuv geel, mis stimuleerib melaniini tootmist, et saavutada ühtlane, intensiivne ja kauakestev päevitus. Melaniini sünteesi aktiveerumine toimub tänu EnergyTan, riboflaviin (B2) ja ATP-st koosnevale taimekompleksile, mis on võimeline kiirendama loomulikku päevitusprotsessi. Pentapeptiid SunCapture aktiveerib bioloogiliselt pigmendi tootmise, ennetades oksüdatiivset stressi ja tugevdades kaitsemehhanisme. Kasutamisel enne päikese käes viibimist stimuleerib nahka pigmenteeruma, et vähendada päikesepõletuse ja punetuse riski.

Toote baasaineks olev hüdrogeel on saadud väga niisutavast suhkrumolekulist, mis lisaks epidermise hüdratatsiooni suurendamisele on samuti võimeline stimuleerima filaggriini ja seega suurendama naha loomulikku niisutusfaktorit. (NMF).

Kogus: 150ml

Koostisosad

EnergyTan, SunCapture, ChronoCompleks, hüdraglükoos (niisutaja).

Kasutamine

Suvisel ajal: enne päikese käes viibimist jaotage näole ja kehale, et tugevdada naha pigmentatsiooni. Päikese käes viibimise ajal: kandke esmalt TanBoosti ja seejärel SPF-iga SunProtecti toodet. Ei sisalda kaitsefiltreid. Hooajaline pealekandmine: TanBoosti saab kasutada ka kevadel naha ettevalmistamiseks ja melaniini käivitamiseks ja sügisel üks kord päevas päevituse säilitamiseks.