“Fotonoorendus” klorofülliiniga Renophase koolitus spetsialistidele

Täiesti uus lähenemine ulatuslikuks näonaha uuenemiseks ja fotovananemise raviks tänu Renophase Chrono-Diffusion 5CR Chlorophyllin 5ALA aktiivainele, mida on võimalik kombineerida nii LED valgusraviga kui ka ilma.

Kasutame kombintasiooni valgusenergiast ja valguse toimel aktiveeruvatest preparaatidest, mille käigus toimub rakkude ümberjagunemine ja taastamine – hävivad kahjustunud naharakud ning intensiivistub uute naharakkude tootmine. Samal ajal parandab Klotho noorusemolekul rakkude DNA kahjustusi, pikendades nende eluiga. LED valguse otsene mõju fibroblastide kasvule aktiveerib naha kollageeni ja elastiini tootmise, paraneb naha mikrovereringe ning toimub epidermise uuenemine. Lisaks annab häid tulemusi põletikulise akne, armide kui ka melasma puhul. 

Ootame koolitusele kosmeetikuid ja nahaõdesid, kes sooviksid kasutada enda protseduurides patendeeritud tõhusaid toimeaineid ilma invasiivse sekkumise või nahapõletuseta.

Koolitusel tutvustame Renophase ravi kontseptsiooni ja räägime lähemalt fotodünaamilistest peelingutest ning kasutatavatest hapetest ning aktiivainetest. Teostame näidisprotseduuri ja tutvustame protokolli Fotonoorenduse teostamiseks.

Koolitusel osalemiseks anna endast märku kirjutades aadressile newlook@newlook.ee.

 

Kuupäev

15.02.2024
Expired!

Kellaaeg

10:00 - 14:00

Location

New Look Clinic
Narva mnt 7B, Tallinn
Category
QR Code

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Minu ostukorv