Rhea kehahoolitsuse pHShape profikoolitus

Rhea kehahoolitsus nimega pHShape kujutab endast karboksüteraapiat, kus tegeleme peamiselt probleemsete piirkondadega nagu reied, tuharad, kõht ja käsivarred. Sarnaselt näohooldusele kasutame aluselisi ning happelisi preparaate, mille käigus toimub ulatuslik hapniku vabanemine sügavamates nahakihtides. Tegemist on väga tugevalt stimuleeriva protseduuriga, mis ergutab kudedevahelist ainevahetust.
Hoolitsuse tulemusel on nahk kohe siledam, rohkem toonuses, aktiveeritud vedelike liikumine ja verevarustus ning rakkude detox. Täiesti uue naha tunne ja ideaalne just kevadisel ajal naha ettevalmistamine suveks ja ilusa toonuses naha saavutamine.
Lisaks kuulub kehahoolitsuse juurde Clean&Relax rituaal, naha pindmiseks puhastamiseks ja hoolitsuseks ette valmistamiseks kui ka pärast ActiEnergy lõpufaas koos kehaseerumi, käte ning jalakreemiga. Kuna tooteid kanname peale kerge massaažiga, siis on see väga nauditav kliendi jaoks kui ka kergesti teostatav spetsialistile, kes igapäevaselt massaaže või kehahoolitsusi ei tee.
Kehahoolitsuse pHShape koolitus toimub meie kliinikus kohapeal 7.märtsil kell 11-16. Koolitus on mõeldud kosmeetikutele, medõdedele kui ka spaateenindajatele. Koolitusel vaatame lähemalt Rhea kehahoolitsusi tehnoloogiliselt, klienditooteid just kehale ning teeme koos läbi näidishoolitsuse algusest lõpuni.
Täpsema info ja registreerimise jaoks kirjuta meie koolitajale: newlook@newlook.ee.

Kuupäev

07.03.2024
Expired!

Kellaaeg

11:00 - 16:00

Location

New Look Clinic
Narva mnt 7B, Tallinn
QR Code

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Minu ostukorv