RHea profikoolitus: EXFO happekompleksid aktiivainetega vananevale ja akne nahale

Ootame spetsialiste profikoolitusele, mis on just mõeldud kosmeetikutele ja medõdedele Rhea hoolitsustega lähemalt tuttavaks saamiseks ja see toimub neljapäeval 21.märtsil! 
Koolitus toimub väikses grupis meie kliinikus aadressile Narva mnt 7B, Tallinn. Alustame hommikul kell 11 ja lõpetame orienteeruvalt kella 16-ks. Esimese osana vaatame lähemalt Rhea sarja tehnoloogiat ning superpõnevaid toimeaineid nii fütokosmeetikast, neurokosmeetikast kui kronokosmeetikast. Lisaks proovime omal nahal ja õpime lähemalt tundma eristuvamaid kodukasutuse tooteid ning seejärel näitame hoolitsuse tegemist ja toodete kasutamist.
Koolituse teemaks on EXFO aktiivainetega happekompleksid, mida saab kasutada vastavalt kas anti-aging vananemisvastastes hooldustes, tegeledes eriti spetsiifiliselt sügavate kortsude ja naha lõtvusega või hoopis õrnal ja tundlikul nahal selle ebamugavuse vähendamiseks. Lisaks võimalik rakendada ka näiteks akne ilmingutega naha puhul.
Ekstratoimeks näitame kudede elustamiseks mõeldud massaažirituaali ja tugevalt toonust tõstvaid Hot&Cold kipsmaske, et anda veelgi parem tulemus hoolitsusele, mida võid pakkuda ka enda klientidele.
Koolitusel osalemine on tasuta, kõik materjalid saab endaga peale koolitust kaasa ja koolitusel osalenutele kehtivad väga head sooduspakkumised profitoodetele.
Lisainfo ja registreerimine: newlook@newlook.ee

Kuupäev

21.03.2024
Expired!

Kellaaeg

11:00 - 16:00

Location

New Look Clinic
Narva mnt 7B, Tallinn
Category
QR Code

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Minu ostukorv