Bioremodelleering

Tegemist on uuendusliku noorendamise viisiga, mis suunatud lõtvunud näonaha tugevdamiseks ning nn alla vajunud näo ja kaela tõstmiseks – nagu nimigi ütleb, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”.

Süstemeetodil viikase kliendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsiooni puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga.

Tegemist on Šveitsist pärist uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.

Protseduur on vähetraumeeriv ja enamasti valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Preparaat on valmistatud hüaluroonhappest ning süstitakse viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Protseduur kestab ca 20 minutit ning juba 30 minuti möödudes on süstimisjäljed kadunud, aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub 24–48 tundi.

Tulemused  on silmapilksed ning prolongeeruv. Klient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 2-4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.

Tulemuse kestvus 8-10 kuud.

 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt31115/domeenid/www.newlook.ee/htdocs/wp-content/themes/new-look/template-parts/content.php on line 45

Mesoniidid

Mesoniidid on uusimaid liftingu tehnikaid esteetilises kosmetoloogias, selles kasutatakse steriilseid nahakoega täiesti ühilduvaid ja lahustuvaid kirurgilisi haavaniite. Vastupidavad bioresorbeeruvad niidid on väga õhukesed ja silmale märkamatud, need siirdatakse naha alla kasutades väga peent nõela. Spetsialisti poolt luuakse naha alla nähtamatu mahuline pehme-jäik karkass, mis annab vastavale piirkonnale niitide suurest elastsusest tuleneva nn. vedruefekti.

Protseduuri järgselt saadakse kohene efekt, mis pikemaajalisel toimimisel muutub tugevamaks toeks nahaalusele koele. Mesoniitide ülesanne on stimuleerida kollageeni teket, taastada lümfi loomulikku äravoolu, lõõgastada miimilisi kortse, silendada kortsupõhjasid ja anda siledam ning pinguldunud näokontuur.
Polüpiimhappest valmistatud niidid lahustuvad kudedes täielikult 3-6 kuu jooksul süsihappegaasiks ja veeks. Selle aja jooksul on kasvanud niitide ümber kollageenkiud, mis jätkavad toetusfunktsiooni ülesannet järgneva 2 aasta jooksul.

Koerakud reageerivad sisseviidud niitidele pehmelt, mingeid allergilisi reaktsioone praktiliselt andmata, protseduur on mugav ja kiire ning ei nõua tugevat valuvaigistit ega pikka taastumisaega. Pärast niitide paigaldamist on võimalik ajutine valulik tunne, mis möödub 7-10 päeva jooksul. Meetodit kombineeritakse suurepäraselt täitesüstide, mesoteraapia ja happekoorimistega ning see on suurepärane asendus botuliintoksiini süstidele.

Mesoniite kasutatakse enim näoovaali, lõualoti ja kaela pinguldamiseks, samuti kulmude ja suunurkade tõstmiseks ning ülahuule ja nina-suu vaheliste kortsukeste silumiseks. Häid tulemusi on saavutatud ka õlavarre, kõhu, põlvede ja reite trimmimisel.
Niitide hulk ja pikkuse valik sõltub paigaldamise piirkonnast, naha paksusest ja vanuselistest muutustest. Niitide pikkused ulatuvad 25 – 90 mm. Näiteks kulmude piirkonda kulub 5 – 10 niiti, ühe põse tõstmiseks 10 – 25 niiti. Kuna peamiselt sõltub tulemus kollageeni tootmisest, siis parimad tulemused saavutatakse vanuses 30 – 45 aastat. Vanematel soovijatel tasub läbida enne mesoniitide paigaldamist kollageeni tootmist ergutavaid protseduure.

Mesoniitide hinnad on 20 – 85 € sõltuvalt niitide spetsiifikast ja kogusest. Niitide täpse arvu määrab spetsialist konsultatsiooni käigus.
Mesoniidid on vastunäidustatud järgnevatel juhtudel: vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired, suhkruhaigus, autoimmuunhaigused, nahapõletikud, hea- ja halvaloomulised kasvajad, verehaigused, rasedus ja imetamise periood.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data01/virt31115/domeenid/www.newlook.ee/htdocs/wp-content/themes/new-look/template-parts/content.php on line 45