Bioremodelleering

Kogu ravi

Tegemist on uuendusliku noorendamise viisiga, mis suunatud lõtvunud näonaha tugevdamiseks ning nn alla vajunud näo ja kaela tõstmiseks – nagu nimigi ütleb, on tegemist väsinud naha „modelleerimisega”.

Süstemeetodil viikase kliendile hüaluroonhappel põhinevat preparaati PROFHILO®, mis hakkab stimuleerima kudedes nelja erinevat tüüpi kollageeni ja elastiini teket.

Vahe täitesüstide ja antud meetodi vahel seisneb selles, et täitesüstid ei ravi vaid täidavad kortse ja kortsukesi, bioremodelatsiooni puhul on tegemist aga nahalõtvuse vastase raviga.

Tegemist on Šveitsist pärist uudse ravivõttega, mille tulemusi on hinnatud esteetika eriauhinnaga.

Protseduur on vähetraumeeriv ja enamasti valutu ning ei tekita turseid, paapuleid ega hematoome.

Preparaat on valmistatud hüaluroonhappest ning süstitakse viide bioloogiliselt aktiivsesse punkti kummalgi pool nägu. Protseduur kestab ca 20 minutit ning juba 30 minuti möödudes on süstimisjäljed kadunud, aine ühtlaseks jaotumiseks naha all kulub 24–48 tundi.

Tulemused  on silmapilksed ning prolongeeruv. Klient näeb juba esimese protseduuri järel kohest lifting-efekti, lõplik tulemus ilmneb pärast teist protseduuri, mis on tehtud intervalliga 2-4 nädalat. Selle ajaga moodustub nahka toetav karkass: paraneb naha tekstuur, suureneb elastsus, aeglustuvad vananemisprotsessid ning kiireneb mikrotsirkulatsioon.

Tulemuse kestvus 8-10 kuud.

 

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!