Mesoniidid

Hind al. 20 € niit

Kogu ravi

Mesoniidid on uusimaid liftingu tehnikaid esteetilises kosmetoloogias, selles kasutatakse steriilseid nahakoega täiesti ühilduvaid ja lahustuvaid kirurgilisi haavaniite. Vastupidavad bioresorbeeruvad niidid on väga õhukesed ja silmale märkamatud, need siirdatakse naha alla kasutades väga peent nõela. Spetsialisti poolt luuakse naha alla nähtamatu mahuline pehme-jäik karkass, mis annab vastavale piirkonnale niitide suurest elastsusest tuleneva nn. vedruefekti.

Protseduuri järgselt saadakse kohene efekt, mis pikemaajalisel toimimisel muutub tugevamaks toeks nahaalusele koele. Mesoniitide ülesanne on stimuleerida kollageeni teket, taastada lümfi loomulikku äravoolu, lõõgastada miimilisi kortse, silendada kortsupõhjasid ja anda siledam ning pinguldunud näokontuur.
Polüpiimhappest valmistatud niidid lahustuvad kudedes täielikult 3-6 kuu jooksul süsihappegaasiks ja veeks. Selle aja jooksul on kasvanud niitide ümber kollageenkiud, mis jätkavad toetusfunktsiooni ülesannet järgneva 2 aasta jooksul.

Koerakud reageerivad sisseviidud niitidele pehmelt, mingeid allergilisi reaktsioone praktiliselt andmata, protseduur on mugav ja kiire ning ei nõua tugevat valuvaigistit ega pikka taastumisaega. Pärast niitide paigaldamist on võimalik ajutine valulik tunne, mis möödub 7-10 päeva jooksul. Meetodit kombineeritakse suurepäraselt täitesüstide, mesoteraapia ja happekoorimistega ning see on suurepärane asendus botuliintoksiini süstidele.

Mesoniite kasutatakse enim näoovaali, lõualoti ja kaela pinguldamiseks, samuti kulmude ja suunurkade tõstmiseks ning ülahuule ja nina-suu vaheliste kortsukeste silumiseks. Häid tulemusi on saavutatud ka õlavarre, kõhu, põlvede ja reite trimmimisel.
Niitide hulk ja pikkuse valik sõltub paigaldamise piirkonnast, naha paksusest ja vanuselistest muutustest. Niitide pikkused ulatuvad 25 – 90 mm. Näiteks kulmude piirkonda kulub 5 – 10 niiti, ühe põse tõstmiseks 10 – 25 niiti. Kuna peamiselt sõltub tulemus kollageeni tootmisest, siis parimad tulemused saavutatakse vanuses 30 – 45 aastat. Vanematel soovijatel tasub läbida enne mesoniitide paigaldamist kollageeni tootmist ergutavaid protseduure.

Mesoniitide hinnad on 20 – 85 € sõltuvalt niitide spetsiifikast ja kogusest. Niitide täpse arvu määrab spetsialist konsultatsiooni käigus.
Mesoniidid on vastunäidustatud järgnevatel juhtudel: vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired, suhkruhaigus, autoimmuunhaigused, nahapõletikud, hea- ja halvaloomulised kasvajad, verehaigused, rasedus ja imetamise periood.

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!