Rhea AgeFactor Eye Balm (UUS!)

Rahvusvahelise Beautystreams CosmoTrends võitja!

80.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Innovatiivse lähenemisega,  mitme ülesandega silmapalsam, mis sobilik kasutada silmamaskina.  Toode on valmistatud vastavalt Exposoomi kontseptsioonile, et ravida sügavuti nahka, neutraliseerides rakkude elujõudu vähendavaid tegureid. Seeläbi tugevdatakse naha toimimist ning nahka noorendavate protsesside käivitumist.

Peale kolme aastast uuringuid on Rhea Cosmetics uurimis- ja arenduslaborid avastanud ning registreerinud 24 Exposome kompleksi, milles on 24 aktiivainet, mis igaüks esindab spetsiaalset ülesannet 24 kahjuliku teguri vastu rakkudele: keskkonnast tulenev,  enda käitumises tulenev ja hormonaalsed tegurid. AgeFactot toodetes on esindatud tipp-tasemel toimeained, mis ammutatud fütotseutikast, dermakosmeetikast, biotehnikast ja kronokosmeetikast.

  • Itaalia linnas Pavias asuva ülikooli teaduslaborid viisid läbi katsed 24 Eksposoom faktori toime uurimiseks ja leidsid, et juba ühe kasutuskorraga tõuseb naha kaitse eksposoomsete tegurite suhtes vähemalt 22%, millest välise saastatuse ja UV kiirguse vastu lausa 35%. Järjepideval kasutamisel nii kreemi kui silmakreemi puhul 30 päeva jooksul olid tulemused püsivamad ja peamised mured nagu punetus ja tumedad plekid vähenesid märgatavalt rohkem kui kolmandiku võrra ning ühtlasi suurenes naha niiskussisaldus ja paranes elastsus.

Rhea AgeFactor sari pälvis 2023.a. märtsis rahvusvahelise Beautystreams CosmoTrends võidu.

Kasutamine

Kanna puhatale nahale. Eriti sobiv õhtuseks tooteks. Kui võimalik, siis leia aega ning tee paari minutiline massaaz silmaümbrusele. Kõigepealt kerged punkt vajutused ümber silmade. Liikudes alumisel laol välimisest nurgast sisse poole ning üla laol välja poole. Seejärel püüa teha kolm väikest ringi ala laol ning see järel üla laol. Nüüd libista sõrmedega kolm ringi ümber silmade ning ongi suurepärane kingitus endale tehtud.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/01
Kortsud