Ravib

Rhea AgeFactor Eye cream (UUS!)

Rahvusvahelise Beautystreams CosmoTrends võitja!

79.00 

hind sisaldab käibemaksu 20%

Toote kirjeldus

Uuenduslik,  multifunktsionaalsusega silmakreem, mis on valmistatud vastavalt Exposoomi kontseptsioonile. Kreem ravib ja toimib nahale ning rakkudele tervikliku lähenemisviisi järgi, neutraliseerides nende elujõudu vähendavaid tegureid. Jõuliselt silmaümbrust nahka noorendav ja elastust tõstev kreem.

Peale kolme aastast uuringuid on Rhea Cosmetics uurimis- ja arenduslaborid avastanud ning registreerinud 24 Exposome kompleksi, milles on 24 aktiivainet, mis igaüks esindab spetsiaalset ülesannet 24 kahjuliku teguri vastu rakkudele: keskkonnast tulenev,  enda käitumises tulenev ja hormonaalsed tegurid. AgeFactot toodetes on esindatud tipp-tasemel toimeained, mis ammutatud fütotseutikast, dermakosmeetikast, biotehnikast ja kronokosmeetikast.

  • Itaalia linnas Pavias asuva ülikooli teaduslaborid viisid läbi katsed 24 Eksposoom faktori toime uurimiseks ja leidsid, et juba ühe kasutuskorraga tõuseb naha kaitse eksposoomsete tegurite suhtes vähemalt 22%, millest välise saastatuse ja UV kiirguse vastu lausa 35%. Järjepideval kasutamisel nii kreemi kui silmakreemi puhul 30 päeva jooksul olid tulemused püsivamad ja peamised mured nagu punetus ja tumedad plekid vähenesid märgatavalt rohkem kui kolmandiku võrra ning ühtlasi suurenes naha niiskussisaldus ja paranes elastsus.

Rhea AgeFactor sari pälvis 2023.a. märtsis rahvusvahelise Beautystreams CosmoTrends võidu.

Kanda puhtale nahale. Soovitavalt kanda alumisele laule välisnurgast sissepoole ning ülalaul sisenurgast väljapoole.