Ravib

Rhea EyeRevi silmakreem

55.00 

hind sisaldab käibemaksu 20%

Toote kirjeldus

Noorendav ja sügavniisutav kreem silmaümbrusele. Taastab, elustab ja pinguldab silmaümbruse õrna nahka, vähendab nähtavalt vananemise ilminguid.

 Kreemi hoolikalt valitud koostisained hoolitsevad silmaümbruse hapra naha eest, millel füsiloogiliselt puuduvad rasunäärmed. Selle kreem-geelilaadses koostises on ühendatud ristseotud hüaluroonhappe molekulide niisutavad omadused ning keramiidide ja taimse päritoluga lipiidide, nagu nisuiduõli ja puruõli, taastavad omadused. Heksapeptiid ja antioksüdant, rasvlahustuv retinool, E-vitamiini ühend toimivad tõhusalt vananemisilmingute vastu, uuendades ja kaitstes nahka.

Sobib silmaümbrusele, mis kaotanud elastsuse ning esinevad kurrukesed.  Tänu pehmele koostisele imendub hästi. Soovitav kanda kreemi ülespoole suunatud liigutustega, sisenurgast välisnurgani hommikul ja õhtul.

Retinool stimuleerib, uuendab ja ennetab vananemise märke. Liftpeptiid piirab kudede liikuvust. Hüaluroonhape niisutab, tasakaalustab hüdrolipiidkihti ja suurendab naha elastsust.

Kogus: 15ml.

Glyceriin, Hyaluronic Acid, Liftpeptiid, heksapeptiid, nisuiduõli, retinool, Ceramiid,
Tocoferool, Murumuru seemnevõie.

Soovitav kanda kreemi ülespoole suunatud liigutustega, sisenurgast välisnurgani hommikul ja õhtul.