Renophase Sèrum Renewlift (Looduslik “BOTOX”) ILULEMMIK 2021 VÕITJA!

Intensiivselt kortsude vastane, lihaste tööd lõõgastav seerum. Tugevdab üldist naha elastsust.

87.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Iga päev teevad meie näolihased üle 15000 mikro kokkutõmmet. Selle tagajärjel tulevad esimesed miimika jooned, millele järgnevad kortsud. Kõikidele, kes soovivad siluvat ja kortse täitvat toimet, on Laboratoires Renophase välja töötanud Renewlift seerumi.

Selle unikaalne koostis sisaldab patenteeritud toimeainet, mis pakub kohest tõstvat ja volüümi andvat mõju. Seerum on välja töötatud uusima tehnoloogia põhjal, lihaste tööd lõõgastav argireline on tööle pandud koos kõrgelt kontsentreeritud hüaluroonhappe eelkäijaga, mis pikendab erinevate kortsutäite süstide mõju, parandab naharakkude ainevahetust ja niisutab nahka sügavuti. Nahk muutub tihedamaks ja elastsemaks ning sügavamad kortsud pehmenevad.

Sobib:  Intensiivne nahahooldus sobib kõikidele nahatüüpidele. Suurepärane toode ilusüstide mõju pikendamiseks või asendamaks ilusüste.

Kogus: 20 ml                     

Koostisosad

ESKA allikavesi, argireline, hüaluroonhappe eelkäija, diosgeniin, hexapeptiidid.

Kasutamine

Puhtale nahale hommikul ja õhtul näol, silma ümbrusele, kaelale ja dekolteele, kreemi alla.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/01
Kortsud