CryoPen® krüoteraapia

Hind al. 39€

Tagasi

CryoPen® on uusim tehnoloogia krüoteraapias, mille abil saab eemaldada healoomulisi nahamoodustisi.

CryoPen töötab vedela lämmastikoksiidiga (N2O) temperatuuril -89 kraadi, mis tuleb seadmest tugeva survega. Otsikust tulevat külma juga on võimalik väga suure täpsusega doseerida eriotsikute abil, mis garanteerib võimalikult väikse külmakahjustuse ümberitsevatele kudedele.

CryoPen seadme abil on võimalik verevabalt, ravida ja kiirelt eemaldada peaaegu valutult nahapapilloome, nahanäsasid, miiliume, seborroilised keratoose, soolatüükaid, konnasilmasid, pigmendilaike, hemangioome, molluskeid, nahavananemisest tulnud laike.

Ravi on efektiivne, taastumisperiood lühike, mis lubab kiirelt naaseda oma igapäevaste toimingute juurde kohe pärast protseduuri. Protseduuri käigus on tunda veidi kui kõrvenõgese kõrvetust, kuid see on hetkeks 3-40 sekundit, olenevalt nahamoodustise suurusest.

Külmetamisel tekib nahakoes nekroos ning moodustis kärbub ja kuivab ära umbes kahe nädala jooksul. Algul külmutatud kohale võib tekkida vill, seejärel tekib koorik, millega koos tuleb hiljem ära (10-14 päeva jooksul) ka nahamoodustis).  Suuremate nahamoodustiste korral on vaja protseduuri korrata umbes kahe-kolme nädala pärast kuni moodustis on kadunud.

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!