Fotodünaamilised piilingud

Hind al 95€

Tagasi

Valgusteraapia on üle kümne aasta praktiseeritud tehnika. Valgus ehk footonite neeldumine parandab ja stimuleerib raku ainevahetuse loomulikku protsessi.

Fotodünaamilised koorimised (PTD) on meditsiiniliste koorimiste valdkonnas absoluutne läbimurre. Neid kasutatakse orgaaniliste hapete ja intensiivse pulsivalguse sünergia uuenduslikus meetodis.

OmniluxRevive punase tule ja Renophase® biosaadavad toimed on optimaalne kombinatsioon, mis annavad sünergias fotofüüsilise ja bioloogilise mõju. Kasutatav 630 nm lainepikkusega punane valgus toimib mastotsüütide (nuumrakkude) tasandil.

Ravikombinatsioon mõjub spetsiaalselt keratinotsüütide ja fibroblastide rakukohtadel, täpsemalt mitokondril ja retseptoritel. Mitokondri neeldunud footonenergia põhjustab fotokeemilist muutust, mille tulemuseks on rakuenergia suurenemine ja nukleiinhapete sünteesi aktiveerumine.

Degranuleerimine vähendab põletuse tekkimise ohtu ja naha taastumise protsess toimub läbi fibroblastide vohamise. Valgus kutsub esile monohapniku ja vabade radikaalide vabanemise fotooksüdatsiooni abil, tuues kaasa põletikku soodustavate ainete hajumise immuunsüsteemi stimuleerimise ja uue kollageenirikka koe taastamise ILMA PÕLETAMISETA või RAKKE KAHJUSTAMATA.

Valgussüsnteesi kaudu rakuretsptoreid stimuleerides saab vähendada arme ja põletikulisi protsesse ning normaliseerida üldisi rakkudes toimuvaid protsesse, samuti anda nahale tugevuse ja elastsuse.

Kõige olulisem meditsiiniline PTD koorimine on 5-CR klorofülliini koorimine.

Tõhustab akne, seborreaelise dermatiidi, rosatsea, kuperoosa, ekseemi ravi.

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!