Näohooldus Tallinnas New Look Clinicus

Hind alates 40€

Tagasi

Näohooldus – igavese nooruse saladus

Meie nahk on pidevalt väliskeskkonna mõjudele avatud. Õhusaaste, päikesekiirgus, tuul ja muud tegurid võivad kahjustada meie nahka. Isegi stress ja ebatervislik eluviis võivad jätta oma jälje meie näonahale. Kahjustatud nahk ei näe mitte ainult ebatervislik välja, vaid võib põhjustada ka tõsiseid nahaprobleeme, nagu akne, kuperoosa või kortsude ilmnemine. Samuti võib kuiv ja lõhenenud nahk olla ebamugav ja sügelev. Õnneks on olemas tõhusad näohooldusmeetodid, mis võivad aidata teie nahka taastada ja säilitada. New Look Clinic pakub mitmeid professionaalseid teenuseid, mis võivad vastata teie konkreetsetele vajadustele. Näohooldus Tallinnas broneeri aeg juba täna!

Näohooldus – Miks peaksime seda tegema?

Nägu on meie kõige silmatorkavam osa, mis annab edasi meie isiksuse ja enesekindluse. Kahjuks puutume tihedalt kokku päikese ja erinevate saasteainete, mis võivad tekitada meie nahale mitmesuguseid probleeme. Võivad ilmneda kortsud, akne, kuivus ja teised nahaprobleemid, mis jätavad meid murelikuks ja enesetundega rahulolematuks. See on probleem, mida enamik meist kogeb.

Investeeri endasse

Näohooldus on nagu investeering teie tulevikku. See ei ole lihtsalt luksus, vaid hädavajalik osa enesekaitsest. Meie näonahk vajab pidevat hoolt ja tähelepanu, et säilitada tervislik ja nooruslik välimus. Regulaarne näohooldus võib aidata vähendada kortsude teket, parandada naha tekstuuri ja välimust ning ennetada aknet. Lisaks aitab see säilitada naha niiskuse tasakaalu, muutes selle pehmemaks ja elastsemaks.

Mis juhtub, kui me ei hoolda oma näonahka?

Nahahoolduse tähtsust ei saa alahinnata. Kui me ei hoolitse oma näonaha eest, võivad tekkida tõsised probleemid. Näiteks päikese käes liialt viibimine võib põhjustada enneaegset vananemist ja kortsude teket. Samuti võib akne ja kuiv nahk muutuda tüütuks probleemiks, mis võib mõjutada enesekindlust ja heaolutunnet.

Kuidas saate oma nägu kodus hooldada?

Koduhooldus on samuti oluline osa tervisliku naha saavutamisel. Õige nahahoolduse režiim, sealhulgas õrn puhastamine, niisutamine ja päikesekaitse kasutamine, on esimesed sammud tervislikuma naha suunas. Samuti on oluline vältida halbu harjumusi, nagu suitsetamine ja liigne suhkru- ning alkoholitarbimine, mis võivad teie nahka kahjustada.

Miks peaksite valima näohooldus Tallinnas New Look Clinicus?

Nüüd, kui oleme arutanud näohoolduse tähtsust, vaatame, miks peaksite valima just New Look Clinicu oma näohoolduseks. New Look Clinic on professionaalne ilukliinik, mis on spetsialiseerunud erinevatele näohooldusteenustele. Siin on mõned põhjused, miks meie kliinik on teie jaoks õige valik:

 • Kogenud spetsialistid: Meie kliinikus töötavad kogenud ja kvalifitseeritud näohoolduse eksperdid, kes teavad, kuidas käsitleda erinevaid nahaprobleeme nii naiste, kui ka meeste puhul.
 • Uusim tehnoloogia: Oleme investeerinud parimatesse tehnoloogiatesse ja seadmetesse, et tagada teile parimad tulemused.
 • Rahustav keskkond: Meie kliinikus on loodud rahustav ja lõõgastav keskkond, kus saate lõõgastuda ja nautida oma näohooldust.
 • Kohandatud lähenemine: Iga klient on erinev, seetõttu kohandame oma teenused vastavalt teie vajadustele ja nahatüübile.
 • Kvaliteetsed tooted: Kasutame ainult kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on tuntud oma tõhususe poolest. Tooted sobivad nii naistele, kui ka meestele.

Näohooldus Tallinnas New Look Clinicus:

New Look Clinic pakub mitmeid näohoolduse teenuseid, mis võivad vastata teie konkreetsetele vajadustele. Siin on mõned meie populaarsed teenused:

HydraPeel – See niisutav ja puhastav nahaprotseduur aitab teil saavutada säravmaa ja nooruslikuma naha. Protseduur kasutab spetsiaalset HydraPeel aparaati, et puhastada, niisutada ja elustada nahka. See sobib suurepäraselt probleemsele nahale ja võib aidata leevendada aknet ja rosaatsead.

Näohoolitsused – Iga näohooldus on individuaalne ja kohandatud teie naha vajadustele. New Look Clinic pakub mitmeid erinevaid näohooldusi, mis aitavad parandada naha tekstuuri ja väljanägemist.

Näohooldus näolihaste treenimisega – See hooldus on suurepärane valik küpsele nahale, kuna see aitab tugevdada näolihaseid ja parandada naha elastsust. Protseduur kohandatakse teie vajadustele, et saavutada parimad tulemused.

Pinguldav ja kortsudevastane massaaž näole – See massaaž peatab vananemisprotsesse ja aitab säilitada nooruslikku välimust. Protseduur toimub kolmel tasandil, aidates parandada naha seisundit igas nahakihi tasandil. See on ideaalne valik neile, kes soovivad säilitada sileda ja pingul naha ilma kirurgiliste sekkumisteta.

Gluconolactone piiling – See niisutav koorimisprotseduur kasutab looduslikke happeid, et parandada naha seisundit. Glükonolaktoon aitab intensiivselt nahka niisutada, muutes selle nooruslikult säravaks. Samuti kaitseb see nahka UV-kiirte eest ja aitab vähendada aknet ning rosaatsead.

Särapiiling – Kui otsite kiireid ja märgatavaid tulemusi, siis see protseduur on teie jaoks. Särapiiling annab teie nahale värskuse, niisutuse ja tõstva efekti. See sobib erinevatele nahatüüpidele ja aitab leevendada mitmeid nahaprobleeme.

Kõik need teenused on saadaval New Look Clinicus, kus teid teenindavad kogenud professionaalid, kes mõistavad teie naha vajadusi ja suudavad pakkuda teile parimaid tulemusi.

Nende teenuste hulgast leiate kindlasti midagi, mis vastab teie naha vajadustele ja soovidele. Meie spetsialistid aitavad teil valida õige protseduuri ja nõustavad teid hoolduse käigus.

Korduma kippuvad küsimused:

 1. Kuidas valida endale õige näohooldus?
 • Meie spetsialistid teevad teie nahatüübi ja vajaduste analüüsi ning soovitavad vastavalt sellele õiget hooldust.
 1. Kas näohooldus on valus?
 • Enamik meie teenuseid on valutud ja lõõgastavad. Spetsiifilistest protseduuridest räägime teile lähemalt konsultatsiooni ajal.
 1. Kui kiiresti näen tulemusi pärast näohooldust?
 • Tulemused võivad varieeruda sõltuvalt valitud protseduurist, kuid paljud kliendid näevad positiivseid muutusi juba pärast esimest hooldust.
 1. Kui tihti peaksin näohooldust tegema?
 • Näohoolduse sagedus sõltub teie naha hetkeseisundist ja eesmärkidest. Enamasti soovitatakse hooldusi teha regulaarselt, et säilitada naha tervis ja nooruslikkus.
 1. Kas näohooldus on ohutu?
 • Jah, kõik meie teenused on ohutud ja teostatakse kvalifitseeritud spetsialistide poolt. Enne igat protseduuri räägime teile põhjalikult protseduuri omadustest ja võimalikest riskidest.

Hinnad alates 40€

Nüüd, kui olete tutvunud meie erinevate näohoolduse teenustega, võite mõelda nende hindadele. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid teenuseid taskukohase hinnaga, alustades vaid 40 eurost. Oleme veendunud, et igaüks peaks saama nautida kõrgetasemelist näohooldust ilma pangakontot koormamata.

Kokkuvõtteks

Tervislik ja nooruslik nahk on midagi, mida kõik mehed ja naised soovivad. See on teie visiitkaart maailmale, mis peegeldab teie enesekindlust ja enesehinnangut. Näohooldus on oluline osa selle saavutamisel, ja New Look Clinic pakub teile parimaid lahendusi. Meie kogenud spetsialistid, tipptasemel tehnoloogia ja kvaliteetsed tooted tagavad, et lahkute kliinikust rahuloleva ja enesekindlana.

Kui soovite nautida nooremat ja tervislikumat nahka, ärge kartke võtta ühendust New Look Clinicuga. Pakume kohandatud näohooldusteenuseid vastavalt teie vajadustele ja eesmärkidele. Olete teretulnud meie kliinikusse Tallinnas, kus me muudame teie ilusoovi reaalsuseks.

Võtke meiega ühendust ja broneerige oma näohooldus Tallinnas New Look Clinicus!

Lahendused meie kliinikust

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!