Pre- ja postoperatiivsed hooldused

Hind al 95€

Tagasi

Operatsioon ise on naha noorendamise protsess, operatsiooniga samavõrd oluline on enne ja pärast operatsiooni naha ravi. Vastavalt naha olukorrale enne operatsiooni tuleb valida parim kombinatsioon, mis annab kõige positiivsema kirurgilise tulemuse, kiirendab tervenemist ning suurendab mugavustunnet ja rahulolu paranedes.

 Naha epidermis on paljukihiline epiteel, mis uueneb basaalmembraani läheduses paiknevate tüvirakkude arvel, uued rakud jagunevad aga seda aeglasemalt, mida kaugemale neid basaalmembraanist tõrjutakse. Kõige välimised rakud surevad ja neist jääb järgi lame soomusekujuline moodustis, mis koosneb peamiselt keratiinist. Selline protsess mõjutab ravi kulgu aeglustavalt, kuid seda on võimalik kiirendada.

Preoperatiivne hooldus aitab kiirendada rakkude metabolismi, lõhub sarvkihis surnud rakkude vahel oleva sideme ja eemaldab õrnalt sarvestunud rakud. Tervem nahk paraneb kiiremini.

Postoperatiivse ravi eesmärk on vähendada põletikke, nahka niisutada, kiirendada rakkude metabolismi ning samal ajal rahustada kudesid ja vähendada turseid ja verevalumeid. Nähtavad lõikusmärgid paranevad kiiremini. Lüheneb taastumisaeg.

Laboratoires Renophase Paris dermakosmeetika sisaldab mitmeid bioloogilisi aktiivaineid, mis valmistavad nahka edukalt ette lõikuseks ja kiirendavad selle taasutumist.

Ravis kasutatakse biosobivaid aktiivaineid ja amiinohapetega neutraliseeritud glükoolhapet.

Ravimi molekulide maksimaalse imendumisvõime nahasse on saadud biotehnoloogilise eritehnoloogiaga. Renophase’i teadlased on väljatöötanud võrkstruktuuriga molekuli, mis annab ainele omaduse tungida ühesuunaliselt ja ühtlaselt sügavale pärisnaha sisse, vabastades aktiivained järk-järgult ja kleepudes raku pinnale.

Aktiivaineteks kasutatakse biosobivaid aineid, mis on loodusliku päritoluga.

DIOSGENIIN

Fütoöstrogeen ehk taimne  östrogeen, mida saab keemiliselt muundada hormooniks progesteroon.

Meditsiinis kasutatakse seda ainevahetuse kiirendamiseks ning põletike ja paistetuste vähendamiseks, kuna see vähendab plasma triglütseriidide hulka ja parandab glükoosi homöostaasi.

Ainel on tugeb seenevastane omadus, mis aitab pärmi- ja muude seeninfektsioonide puhul vähendada märgatavalt põletike tekke võimalust.

HYALURONIC ACID

Hüaluroonhape on tähtsamaiks rakuvälise maatriksi komponendiks. See on mittesulfaaditud hargnemata glükoosaminoglükaan, mida normaalses nahas sünteesitakse fibroblastide ja marrasknaha keratinotsüütide poolt. Oma negatiivse laenguga jääkide tõttu mängib hüaluroonhape veepumba rolli, mille abil saab säilitada naha elastsust. Aktiivaine peamiseks rolliks on kontrollida toitainete, hormoonide, vitamiinide ja anorgaaniliste soolade difusiooni sidekoes ning puhastada organismi metabolismijääkidest, mis võivad tekitada põletikulisi reaktsioone.

Seega on hüaluroonhape naha peamine komponent, mille ülesandeks on koeparandus, samuti aitab see oluliselt kaasa uute rakkude vohamisele ja migratsioonile. Rakkude kiirem liikumine ühest protsessist teise aitab kaasa haavade paranemisele.

Laboratoires Renophase Paris kasutab oma toodetes hüaluroonhappe lähteainet, mis on palju väiksema molekuliga kui hüaluroonhape ise ning suudab seetõttu tungida kuni rakumembraanini ja kleepuda sellele, et mõjutada rakuretseptoreid andmaks omakorda signaali rakutuumale hüaluroonhape toomiseks.

GLÜKOOLHAPE

Puuviljahape, mis vähendab naha sarvkihi kaitsebarjääri soodustades paiksete toimeainete tungimist nahasse ning stimuleerides uute naharakkude ja kollageeni moodustumist. On väga hea kooriva toimega: nahale kantuna reageerib glükoolhape epidermise pindmiste kihtidega, nõrgendades elutuid naharakke koos hoidvate lipiidide sidumisvõimet.

Lisaks on glükoolhappel hüaluroonhappega sarnane glükoosaminoglükaane stimuleeriv toime. Tulemuseks on tunduvalt siledam, elastsem ja vastupidavam nahapind ning nooruslikum välimus.

Veel üks glükoolhappe positiivne omadus on võime siduda vahetult pärast koorimisprotseduuri nahal niiskust. Glükoolhape muudab peened kortsud ja kurrud vähem märgatavaks, parandab vanusest tingitud pigmendikahjustusi ja taastab päikesest kahjustatud nahka. Polüvitamiinidega kombineeritult kasutatakse glükoolhapet armide ravis.

AMIINOHAPE

Amiinohape kuulub valkude koostisse, mille ülesandeks on osaleda ehituslikus, transpordi, retseptori, regulatoorses, kaitse, liikumise ja ergeetilistes funktsioonides.

Protsessis, kus aluseline amiinohape reageerib happega eemaldatakse ärritava toimega hüdrooniumiool, mis võimaldab kasutada kõrgema glükoolhappe sisaldusega koorivatainet, andes tagasihoidlukuma ärrituse nahale.

Preoperatiivset hooldus peaks alustama 14-30 päeva enne operatsiooni ja pärast kirurgilist sekkumist jätkata 14-30 päeva pärast postoperatiivsete hooldustega.

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!