Tagasi teenuste juurde

OXY klorofüll piiling

OXY klorofülliinravi kuulub fotodünaamiliste koorimiste perekonda. Selles kasutatavad toimeained suurendavad rakkude reageerimist valgusele, aktiveerides seeläbi naha parandamise protsesse.

Aluselise ja happelise koorimisel tekitatakse reaktsioon, millega vabastatakse hemoglobiinist hapniku osakesi, mis liiguvad demisesse ehk sügav nahakihtidesse, et seal stimuleerida rakkude tööd.

Hapniku maskiga jäljendatakse samasugust toimet nahapinnalt, et tagada ulatuslik naha taaselustamine.

Protseduuril kasutatav klorofüll mask on väga tugev antioksüdant, mis aktiveerib intensiivselt rakke uuenema ja reguleerib melaniini ehk pigmendi jaotumist sügavates nahakihtides ning vähendab põletikulisi protsesse nahas.

OXY klorofüll  koorimise korral saavutatakse naha sügav noorendav efekt minimaalsete kõrvalmõjudega! See kombinatsioon põhjustab vabade radikaalide kontrollitud vabanemist, mis stimuleerib sihtrakkude ainevahetust, mis viib kudede ümberkujundamiseni ja naha täieliku taastumiseni.

Ravi mõju on näo, kaela ja dekolteede ümberkujundamine, mis toimub tänu fibroblastide metabolimi aktiivsuse suurenemisele ja kollageeni sünteesi stimuleerimisele. Pärast 3-4 protseduuri on jõuliselt näha tõstvat efekti, sügavate kortsude vähenemist ning näonaha tooni helenemist.

Hind 115,00
Tutvu kõikide probleemidega

Ravib

Renophase tooted

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Loe pikemalt