Tagasi teenuste juurde

5-CR klorofüll piiling

5-CR klorofülliinravi kuulub fotodünaamiliste koorimiste perekonda. Selles kasutatavad toimeained suurendavad rakkude reageerimist valgusele, aktiveerides seeläbi naha parandamise protsesse.

See on väga tugev antioksüdant, mis aktiveerib intensiivselt rakke uuenema ja reguleerib melaniini ehk pigmendi jaotumist sügavates nahakihtides ning vähendab põletikulisi protsesse nahas.

5-CR klorofülliin fotodünaamilise koorimise korral saavutatakse naha sügav noorendav efekt minimaalsete kõrvalmõjudega! See teraapia põhineb fotoaktivaatorite koostoimel sobiva valguse lainepikkusega. See kombinatsioon põhjustab vabade radikaalide kontrollitud vabanemist, mis stimuleerib sihtrakkude ainevahetust, mis viib kudede ümberkujundamiseni ja naha täieliku taastumiseni.

Ravi mõju on näo, kaela ja dekolteede ümberkujundamine, mis toimub tänu fibroblastide metabolimi aktiivsuse suurenemisele ja kollageeni sünteesi stimuleerimisele. Pärast 3-4 protseduuri on jõuliselt näha tõstvat efekti, sügavate kortsude vähenemist ning näonaha tooni helenemist.

Hind al 95,00
Tutvu kõikide probleemidega

Ravib

Renophase tooted

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Loe pikemalt