OXY klorofüll piiling

Hind 115,00

Kogu ravi

OXY klorofülliinravi kuulub fotodünaamiliste koorimiste perekonda. Selles kasutatavad toimeained suurendavad rakkude reageerimist valgusele, aktiveerides seeläbi naha parandamise protsesse.

Aluselise ja happelise koorimisel tekitatakse reaktsioon, millega vabastatakse hemoglobiinist hapniku osakesi, mis liiguvad demisesse ehk sügav nahakihtidesse, et seal stimuleerida rakkude tööd.

Hapniku maskiga jäljendatakse samasugust toimet nahapinnalt, et tagada ulatuslik naha taaselustamine.

Protseduuril kasutatav klorofüll mask on väga tugev antioksüdant, mis aktiveerib intensiivselt rakke uuenema ja reguleerib melaniini ehk pigmendi jaotumist sügavates nahakihtides ning vähendab põletikulisi protsesse nahas.

OXY klorofüll  koorimise korral saavutatakse naha sügav noorendav efekt minimaalsete kõrvalmõjudega! See kombinatsioon põhjustab vabade radikaalide kontrollitud vabanemist, mis stimuleerib sihtrakkude ainevahetust, mis viib kudede ümberkujundamiseni ja naha täieliku taastumiseni.

Ravi mõju on näo, kaela ja dekolteede ümberkujundamine, mis toimub tänu fibroblastide metabolimi aktiivsuse suurenemisele ja kollageeni sünteesi stimuleerimisele. Pärast 3-4 protseduuri on jõuliselt näha tõstvat efekti, sügavate kortsude vähenemist ning näonaha tooni helenemist.

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!