Tagasi teenuste juurde

Täitesüstid

Täitesüstid on tõhusatoimelised ja kauakestvad alternatiivid plastilisele kirurgiale. Need sisaldavad hüaluroonhappe preparaati – see on kristallselge geel, mis annab väga tasase ja loomuliku tulemuse.

Keemiliselt on hüaluroonhape korduvate disahhariidide üksustest koosnev polüsahhariid, mis sisaldab glükuroonhapet ja n-atsetüülglükoosamiini. Hoolimata päritolust sisaldab hüaluroonhape ainult neid kahte sahhariidiühendit. Bioloogilist perspektiivi silmas pidades on hüaluroonhappe molekulide liikidevaheline ja liigisisene identne struktuur märkimisväärne fakt, mis tähendab tänu biosobivusele ideaalset ainet meditsiinivaldkonnas kasutamiseks.

Hüaluroonhape sisaldub kõigis elavates organismides, selle ülesandeks on siduda vett, anda nahale toonus ning hoida näojooned elastsed.

Täitesüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks. Täitesüstide tegemisel vanusepiirangut ei ole, sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja vagude tekkimisel.

Protseduur on kiire (vältab umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast 9-18 kuud. Protseduuri järgselt võib süstekohas olla kerge punetus, valulikkus või raskustunne, need nähud mööduvad paari ööpäeva jooksul. Võib esineda ka väikeseid verevalumeid, mis kaovad samuti paari päeva möödudes.

Vastunäidustused: ohatis, vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired, suhkruhaigus, autoimmuunhaigused, nahapõletikud, hea- ja halvaloomulised kasvajad, verehaigused, rasedus ja imetamise periood.

Hind 300 €
Tutvu kõikide probleemidega

Ravib

Renophase tooted

Renophase Paris on kõrgklassi ravikosmetoloogia sari, mis saab oma jõu dermatoloogilistel teadusuuringutel põhinevatest teadmistest. Sarja seljataga on ühed kõrgetasemelisemad ja nõudlikumad biotehnoloogia ja molekulaarse biokeemia laborid.

Loe pikemalt