Ravib

Renophase Renewpure Emulsion (VISTRIKUTAPJA)

Põletikuvastane, rasunäärmete tööd reguleeriv kreem. Tõeline alternatiiv retseptiravimitele!

65.00 

hind sisaldab käibemaksu 20%

Toote kirjeldus

Probleemse naha (väikesed vistrikud kui ka põletikulised kolded) eest hoolitsemine tähendab tegelemist mitmete teguritega – stimuleerida rakkude uuenemist, eemaldada pooride blokeering, vähendada rasu tootmist ja bakterite kasvu. See on põhjus, miks on Laboratoires Renophase on arendanud vistriku vastase valemi, mis koorib ja puhastab nahka, nii et saate nautida terve naha sära uuesti.

Emulsioon on väga hea vahend akne raviks ja selle ennetamiseks, normaliseerides rasunäärmete tööd, samas toimides põletikuvastaselt ning ahendades laienenud poore.

Sobib:  Probleemne nahk, laigud, väikesed vistrikud ja põletikulised kolded. Rasusele nahale.

Kogus: 50 ml

Glükoolhape 15% (keratolüütiline regulaator), amiinohape (looduslik antibiotikum), tsink PCA (antibakteriaalne), lüsiin (niisutaja), ammooniumhüdroksiid (koorija), piparmündiõli, oleiinhape (põletikuvastane).

Kasutada 1-2 nädalat 2x päevas, seejärel igal õhtu 3-4 kuud. Mitte loputada. Reguleerib rasu tootmist, silub ebaühtlused ning reguleerib keratinotsüütide protsesse. Kindlasti alustada 3ndast nädalast hommikuti naha niisutamist Skinbiotic Fluid või Creme Renosource tootega. Jälgida, et naha puhastuse tooteks ei kasutata micellaarvett, see pinna kuivatab nahka ning tekitab hoopis juurde vistrikke.