Ilusüstid Tallinnas New Look Kliinikus

Tagasi

Taasta oma nooruslik välimus ilusüstide abil: kiire ja ohutu nahahooldus Tallinnas

Võib-olla oled märganud, et sinu naha elastsus on vähenenud ning soovid tagasi saada oma nooruslikumat ja värskemat välimust. Nahk on meie keha kõige silmapaistvam osa, kuid vanusega kaasnevad sageli ka kortsud ja muud märgid, mis võivad hakata meie enesekindlust mõjutama. Kortsud ja naha lõtvumine võivad saada tõeliseks mureks, kuid õnneks saab seda kõike vältida ka ilma operatsioonita.

Meie lahendus sellele probleemi vältimiseks on ilusüstid. Ilusüstid on kiire ja efektiivne viis, kuidas taastada oma välimus ning vähendada kortsude nähtavust. Need suurendavad naha elastsust, täidavad kortse ja annavad sulle enesekindlama tunde. Uuri lähemalt meie pakutavate ilusüstide kohta ning saa teada, kuidas saame aidata sul säilitada oma nooruslikkust ja ilu.

Täitesüstid ja nende mõju

Täitesüstid on kiire ja tõhus viis, kuidas värskendada oma välimust. Need aitavad vähendada kortse ja anda nahale kaunilt särava väljanägemise. Kuid enne, kui süveneme New Look Clinicu pakutavatesse teenustesse, räägime veidi rohkem täitesüstidest ja nende mõjust.

Kui soovid vabaneda miimilistest kortsudest, parandada naha elastsust või lisada oma huultele volüümi, siis täitesüstid on suurepärane valik. Need põhinevad hüaluroonhappel, mis aitab taastada naha nooruslikkust. täitesüstid stimuleerivad kollageeni ja elastiini tootmist ning aitavad siluda naha pindmisi kortsukesi.

Levinud ilusüstide piirkonnad

Ilusüstid sobivad mitmetele kehapiirkondadele. Üks levinumaid piirkondi, kuhu neid tehakse, on huuled. Ilusüstid huultele annavad sulle võimaluse saavutada just sellised huuled, millest oled alati unistanud. Teine levinud piirkond on nägu (näiteks silmade alla, suu ümbrus, otsaesine). Ilusüstid näole aitavad vähendada kortse ja annavad nahale nooruslikuma ilme. Samuti on olemas spetsiaalsed ilusüstid faceline’i jaoks, mis aitavad pinguldada nahka ning tõsta näo ja kaela piirkonda.

Kui kaua ilusüstide tulemus kestab?

Ilusüstide tulemus ei ole ainult kiire, vaid on ka pikaajaline. Pärast esimest protseduuri märkad kohest tulemust, kuid lõplik efekt ilmneb pärast teist protseduuri, mis tehakse 2-4 nädala pärast. Ilusüstide tulemus kestab tavaliselt 8-10 kuud, tagades sulle pikaajalise noorusliku välimuse.

Kellele ilusüstid sobivad?

Ilusüstid sobivad paljudele inimestele. Need on ideaalsed neile, kes soovivad vabaneda miimilistest kortsudest, taastada oma naha elastsust ja saavutada nooruslikum välimuse. Samuti sobivad ilusüstid neile, kes soovivad huultele volüümi lisada või parandada oma naha tekstuuri. Kui soovid endale ilusüste teha, siis kõige targem oleks konsulteerida meie ekspertidega, et saada personaalset nõuannet selle kohta, millised ilusüstid sulle kõige paremini sobiksid.

Miks teha ilusüste Tallinnas just New Look Clinicus?

New Look Clinic on Eesti juhtiv iluravikliinik, kus saab kvaliteetseid ilusüste. Miks peaksid valima meid? Siin on mõned põhjused:

 • Kogenud spetsialistid: Meie meeskond koosneb kogenud iluarstidest, kes on spetsialiseerunud ilusüstidele ja naha noorendamisele.
 • Tipptasemel tehnoloogia: Kasutame ainult kõige kaasaegsemaid seadmeid ja tehnikaid, et tagada parimad tulemused.
 • Personaalne lähenemine: Iga patsient on ainulaadne, seega teeme alati individuaalseid plaane ja soovitusi vastavalt patsiendi vajadustele.
 • Ohutus ja usaldusväärsus: Meie kliinik vastab kõrgematele ohutusstandarditele ja meie spetsialistid on kõrgelt kvalifitseeritud.

Ilusüstide teenused, mida New Look Clinic pakub

New Look Clinic pakub mitmeid ilusüstide teenuseid, mis aitavad saavutada soovitud noorusliku ilme. Siin on mõned meie populaarsed teenused:

Bioremodelleering: See on uuenduslik meetod, mis keskendub lõtvunud näonaha tugevdamisele ja näo ning kaela tõstmisele. Bioremodelleeringu tulemused on kiired ja kestvad ning see on ideaalne valik neile, kes soovivad parandada naha tekstuuri ja elastsust.

Biorevitalisatsioon: Biorevitalisatsioon on meetod, mis aitab taastada naha niiskustaset ja säilitada nooruslikkust. See on suurepärane valik neile, kelle nahk on kaotanud elastsuse ja sileduse.

Täitesüstid: Täitesüstid on tõhusad alternatiivid plastilisele kirurgiale. Need aitavad korrigeerida näojooni, täita kortse suu ja silmade ümber ja muuta huulte kuju. Tulemused on kauakestvad kaua ja jätavad loomuliku välimuse.

Botuliintoksiin süstid: Botuliintoksiin süstid on ideaalne viis vähendada kortsude teket ja säilitada nooruslik välimust. Need süstid on ohutud ja tulemused on kiired ning kestvad.

Vastunäidustused

Kuigi ilusüstid on tõhus meetod, et oma nahka nooruslikumaks muuta, on oluline teada nende vastunäidustusi. Enne protseduuri soovitame konsulteerida meie spetsialistidega, et veenduda selles, et ilusüstid sobivad sulle. Mõned peamised vastunäidustused hõlmavad:

 • Nahapõletik: Kui sul on hetkel nahapõletik või ärritused ravialal, siis ei pruugi täitesüstid olla sobilikud.
 • Autoimmuunhaigused: Mõned autoimmuunhaigused võivad suurendada riski negatiivsete reaktsioonide tekkeks pärast ilusüstide tegemist.
 • Rasedus ja imetamine: Raseduse ja imetamise perioodil ei soovitata ilusüste teha.
 • Vere hüübimise häired: Vere hüübimise probleemid võivad mõjutada protseduuri tulemusi ja ohutust.
 • Muud terviseprobleemid: On oluline teavitada oma arsti kõigist oma terviseseisunditest ja kasutatavatest ravimitest enne ilusüstide tegemist.

Konsulteerimine meie spetsialistiga aitab tagada, et protseduur on sulle ohutu ja saad saavutad soovitud tulemused.

Mida peab teadma enne protseduuri?

Enne ilusüstide protseduuri on oluline teada mõningaid asju ja valmistuda selleks. Mõned näpunäited, mida tasub kaaluda enne ilusüstide tegemist:

 • Konsultatsioon spetsialistiga: Alustuseks on oluline konsulteerida spetsialistiga, kes hindab sinu naha seisundit ja määrab sobivad ilusüstid.
 • Eelnevad ettevalmistused: Võimalik, et sul palutakse vältida teatud ravimite võtmist või muud tegevust enne protseduuri. Meie spetsialist annab sulle konkreetsed juhised.
 • Protseduuri teave: Uuri põhjalikult välja, milline protseduur sulle tehakse, ja küsi kõikvõimalikke küsimusi meie spetsialistilt, et olla täielikult valmis.

Mida peab teadma pärast protseduuri?

Pärast ilusüstide protseduuri on oluline järgida mõningaid juhiseid, et tagada parimad tulemused ja ohutus. Mõned asjad, mida tuleks pärast protseduuri teada:

 • Väikesed paapulid: Pärast protseduuri võivad tekkida väikesed paapulid, kuid need kaovad tavaliselt 2-3 päeva jooksul.
 • Süstikohas võivad tekkida väikesed verevalumid: Mõnel juhul võivad süstekohas ilmneda väikesed verevalumid, kuid need kaovad samuti paari päeva jooksul.
 • Vältida sauna, solaariumit ja päevitamist: Pärast protseduuri ei tohiks minna sauna, solaariumi ega päikese kätte enne, kui spetsialist on seda soovitanud.
 • Sportimine: Esimesel päeval pärast ilusüstide protseduuri peaksid vältima raskeid füüsilisi tegevusi ja sportimist.

Millised tüsistused võivad tekkida?

Ilusüstid on üldiselt ohutud, kuid nagu iga meditsiini protseduur, võivad ka nende juures esineda teatud riskid. Mõned võimalikud tüsistused hõlmavad:

 • Ajutine valu: Pärast protseduuri võib süstekohas tekkida ajutine valu, kuid tavaliselt see kaob paari päeva jooksul.
 • Allergilised reaktsioonid: Kuigi harva, võib ikkagi esineda allergilisi reaktsioone süstitud preparaatidele.
 • Ebaühtlane tulemus: Mõnikord võib tulemus olla ebaühtlane, kuid meie spetsialistid püüavad alati tagada parima tulemuse.
 • Muud võimalikud tüsistused: Iga patsiendi puhul võivad olla erinevad tüsistused, kuid meie spetsialistid annavad kõik endast, et neid vältida.

Korduma kippuvad küsimused

Nüüd, et oled tutvunud ilusüstide maailmaga, võib sul tekkida mõningaid küsimusi. Siin on mõned levinumad küsimused:

Kui kaua protseduur kestab? Täitesüstide protseduur võtab aega umbes 20-30 minutit, sõltuvalt konkreetsest teenusest.

Kui kaua süstide tulemused kestavad? Ilusüstide tulemused on pikaajalised ja võivad kesta 8-10 kuud, olenevalt piirkonnast ja teostatud protseduurist.

Kas protseduur on valus? Enamasti on ilusüstide protseduur valutu, ja enamik patsiente tunnevad ainult vähest ebamugavust.

Kui kiiresti saab naasta igapäevaelu juurde? Pärast ilusüstide protseduuri saab tavaliselt kohe tagasi oma igapäevaste tegevuste juurde naasta, ilma pikema taastumisperioodita.

Kas ilusüstid on ohutud? Ilusüstid on ohutud, kui neid teostab kogenud spetsialist vastavalt kõikidele ohutusstandarditele.

Nüüd, kui oled rohkem teadlik täitesüstide võimalustest ja protseduuri detailidest, võid end kindlamalt tunda oma otsuse tegemisel.

Kindlusta oma nooruslik välimus New Look Clinicus

Tallinna New Look Clinic on usaldusväärne ja professionaalne iluravikliinik, kus saad kvaliteetseid ilusüste, mis aitavad sul saavutada nooruslikuma ja värskema välimuse. Meie kogenud spetsialistid kasutavad tipptasemel tehnoloogiat ning pakuvad personaalset lähenemist iga patsiendi vajaduste järgi. Ohutus ja tõhusus on meie prioriteedid.

Kui soovid värskendada oma välimust ja vabaneda miimilistest kortsudest, täita huuli või saavutada säravam ja siledam nahk, siis on ilusüstid just see, mida oled otsinud. Meie New Look Clinicus usume, et ilu ja enesekindlus käivad käsikäes ning oleme siin, et aidata sul saavutada soovitud tulemused.

Võta meiega ühendust ja broneeri konsultatsioon, et alustada oma teekonda nooruslikuma välimuse suunas. Võid olla kindel, et oled usaldusväärsete ja kogenud spetsialistide kätes, kes teevad kõik endast oleneva, et tagada sinu rahulolu ja enesekindlus.

New Look Clinic – Sinu Partner Ilu ja Nooruse Teel.

Lahendused meie kliinikust

Tule tasuta konsultatsioonile!

Kirjutage lühidalt oma probleemist ja võtame teiega peatselt ühendust!