Rhea DermoChange komplekt

Nahk kiirelt säravaks!

97.00 

hind sisaldab käibemaksu 22%

Tegemist on 3-sammulise koduhooldus protseduuriga. Innovaatiline naha uuendamise rituaal koosneb kolmest erineva ülesandega tootest, mis omavahel toimiva sünergiaga annavad imelise tulemuse.

DermoChange pakub nahale sära taastumist, vähendab kortse, helendab tumedaid laike, tõstab naha üldist toonust ning pidurdab krono-ja fotovananemist.

  1. Protseduuri alustatakse ExfoPad padjakestega, mis on multikooriva ülesandega ehk töötavad mehaaniliselt padja enda struktuurse pinna tõttu kui ka keemiliselt, kuna need on õrnalt erinevate hapetega immutad.
  2. Järgmiseks sammuks on FacePeel – läbipaistev geel, mida saab nahale kanda nõelata süstla abil. Tootes on rohkel cluconolaktooni, mis pakub nahale rohkel niistust ja rakkude uuendust. PHA aktiivainete kompleks koos kummeliga tagab naha sügav kihtide taastamist ja pindmise kihi rahunemist.
  3. Kodune protseduur lõppeb NewSkin seerumi panemisega, mis sisaldab täiteainete sarnast hüaluroonikut koos vitamiinidega, et tagada naha pikaaegset niisutatud ning anda nahale nooruslikkust tagasi.

Koostisosad

Hüaluroonhape, cluconolactone, mandelhape, chronokompke, E-vitamiin, PHA-kompleks, kummel.

Nahaprobleemid, mida see toode ravib

  • Kortsud

    Vananemise ilmingud on eelkõige märgatavad teatud struktuuriliste muutuste kaudu nahal - nahk muutub kuivemaks ja õhemaks, elastsus ja miimiliste lihaste toonus langevad kuna väheneb seal sisalduva strukturaalse valgukollageeni hulk.

01/02
Kortsud
  • Pigmentatsioon

    Tumedate laikude peamised põhjused nahal tulenevad vabadest radikaalidest (kiirgus, UV kiired, stress, saastunud õhk), aeglasest naha mikrovereringest ja hormoonidest (rasestumisvastased vahendid, hormonaalne ravi).

02/02
Pigmentatsioon